Do nového salónu BioNails hľadáme manikérku - pedikérku

ORKO SK s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.4.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700,- EUR plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

− práca v novom salóne BioNails v priestoroch Tower115 ul. v blízkosti obchodného centra EUROVEA v centre Bratislavy
− práca s inovatívnymi kvalitnými materiálmi na prírodnej báze
− úspešný kandidát bude odborne vykonávať manikúru a pedikúru
- bude poskytovať klientom vhodne pripravené príjemné prostredie

− SERIÓZNE A KOREKTNÉ ODMEŇOVANIE. základná zložka plus výkonnostné odmeny
− práca vhodná i pre živnostníkov, alebo na pracovný pomer
− práca v zohratom tíme príjemných ľudí,
− podpora vzdelávania a odborného rozvoja,

Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám životopis a radi Vás uvidíme v našom mladom a dynamickom kolektíve v úplne novom salóne BioNails

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

profesionálne vzdelanie s osvedčením o úplnej kvalifikácii v odbore Manikér a Pedikér

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme platnú odbornú kvalifikáciu v odbore a zdravotný preukaz.
Výhodou je komunikatívnosť orientácia na klienta, vzťah k hygiene a čistote, kreatívnosť a pozitívny prístup k práci.
Čiastočná znalosť cudzích jazykov je vítaná.

Spoločnosť pôsobí na trhu 5 rokov a neustále sa dynamicky rozvíja. Jednou z našich kľúčových aktivít je poskytovanie služieb v obklasti skrášľovania, našim cieľom sú spokojní a harmonicky vyvážení zákazníci. Staráme sa o vzhľad našich klientov..
ID: 3564388  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700,- EUR plus odmeny