Krajský Obchodný zástupca

ORION TIP, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie potenciálnych klientov/obchodných partnerov ,
- umiestňovanie stávkových terminálov, kamenných stávkových pobočiek v pridelenom regióne ,
- prezentácia spoločnosti, jej produktov a služieb,
- pravidelná komunikácia a starostlivosť o klientov/obchodných partnerov v pridelenom
regióne,
- prieskum trhu a spracovávanie informácií,
- príprava mesačných reportov o výsledkoch a inkaso.

- služobný automobil, mobilný telefón a notebook,
- možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja,
- zaujímavé platové ohodnotenie (fixná + variabilná zložka mzdy),

Prax v oblasti stávkových hier a orientácia v gastro prevádzkach výhodou.
Ďakujeme uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme LEN vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- samostatnosť,
- vysoká motivácia,
- vysoké pracovné nasadenie,
- flexibilnosť.

Sme spoločnosť so zámerom dosiahnutia poprednej pozície na trhu v oblasti stávkových hier na území SR.
ID: 3464636  Megjelentetés dátuma: 21.8.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac