Hľadáme šikovnú cukrárku do nášho tímu ZV. Stačí iba záľuba k pečeniu. 5€/h. Zvolen HPP

Moja srdcovka

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Záľuba k pečeniu
- Dodržiavať výrobné štandardy a postupy práce podľa prevádzkového manuálu
- Pripravovať cukrárenské výrobky podľa prideleného portfólia produktov
- Zodpovednosť za dodržiavanie noriem a technologických postupov pri ich príprave
- Zabezpečiť kvalitu pripravovaných cukrárenských výrobkov
- Dodržiavať hygienické normy a čistotu na pracovisku
- Zodpovedať za skladové zásoby základných surovín cukrárenskej výroby

- práca na plný úväzok
- zaujimavé finančné ohodnotenie
- osobný rast
- zamestnanecké benefity

Vyučný list nie je podmienka. Stačí keď máte skúsenosti s pečením. Vybraní uchádzači budú môcť pracovať v nových priestoroch medzi novým kolektívom. Prve kolo výberového konania sa bude konať prostredníctvom e-mialu kde na pošlete CV a my vám následne odpovieme telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- vyučný list nie je podmienka
- komunikatívne a príjemné vystupovanie
- orientácia v pečení
- zodpovednosť a flexibilita
- podmienkou je prax v odbore min. 1 roky
- kandidáti vyučení v odbore budú uprednostnení

Sme TOP 10 najzamestnávateľ v rebríčku Gastro a Cestovný ruch.
Moja Srdcovka je dynamicky vzrastajúca stabilná firma, ktorá ma veľké ambície do budúcnosti. Naša história siaha až do roku 1925 a všetky prevádzky sú vyhľadávané nielen pre svoje výnimočne dobré produkty, ale aj štýlové prostredie a príjemnú obsluhu. Viac sa dočítaš na našom webe mojasrdcovka.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3963518  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.