Víkendová recepčná, Penzión Hviezda, Podunajské Biskupice, BA

ORCA - AN s.r.o.

Miesto práce
Hviezdna 64, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.Mzda od 5 € v čistom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je počas víkendov, každá sobota od 14:00 do 23:00 a nedeľa od 14:00 do 22:00.
Medzi hlavné úlohy našej budúcej kolegyne/ kolegu patrí:
•Ubytovanie a vybavovanie požiadaviek hostí
•Dokonalý prehľad o situácii v Penzióne a asertívny prístup k riešeniu problémov
•Príjem telefonických a emailových objednávok na ubytovanie
•Vystavovanie faktúr a účtov pre hostí
•Príjemné vystupovanie a komunikácia so zákazníkom
•Rôzne iné úlohy priradené nadriadeným, ktoré pomáhajú chodu Penziónu (kontrola izieb, udržiavanie čistoty recepcie, pranie a skladanie uterákov, príprava raňajkovej miestnosti, ...)

Káva zdarma, obedy zdarma.

Hľadáme kolegyňu na pozíciu víkendová recepčná, ktorá sa k svojej práci bude stavať zodpovedne a s nasadením. Naši kolegovia pracujú samostatne a oceňujeme, keď sa zaujímajú o kompletné dianie v penzióne. Predchádzajúca prax v obore nie je nutná avšak znalosť angličtiny je nevyhnutná pre každodennú komunikáciu so zahraničnými zákazníkmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, samostatnosť, ochota riešiť požiadavky hostí, pracovitosť.

Sme rodinný Penzión Hviezda na Hviezdnej ulici 64 v Podunajských Biskupiciach v Bratislave.
Naši kolegovia tvoria milí kolektív, ktorý sa navzájom podporuje.
Základ nášho úspechu je komunikácia, ústretovot voči našim zákazníkom.
Nie sme štvorhviezdičkový hotel, ale snažíme sa poskytnúť služby najlepšie aké sú v našich silách.
Príď medzi nás a získaš skvelý job.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3238762  Megjelentetés dátuma: 3.9.2020  Alapbér (bruttó): 5,5 EUR/hod.