Obchodní zástupce FMCG – Bratislava + Z Slovensko

Orbico s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
900 - 1 100 EUR/měsíc900 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Proč se stát součástí Orbico týmu?

Nabízíme:

Práci v rostoucí mezinárodní společnosti, v přátelském kolektivu.
Neformální pracovní prostředí středně velké firmy sídlící v širším centru Prahy se zastoupením na Slovensku, jež na trhu dlouhodobě roste.
Motivační balíček odměn: základní mzda + měsíční bonusy.
Flexibilitu, hodně prostoru pro vaše vlastní nápady a iniciativu.
Široký výběr benefitů.

Firemní benefity: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, služební auto i pro soukromé účely a úhradu části soukromých kilometrů firmou, sick days, home office, flexibilní pracovní doba, firemní akce, Multisport karta, sleva na výrobky.

Co bude Vaší náplní práce?

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Péče o stávající a nové zákazníky (maloobchod) v rámci přiděleného regionu.
  • Budování obchodních vztahů.
  • Prodejní servis na MO.
  • Propagace svěřeného portfolia značek, vyjednávání podmínek spolupráce.
  • Systematické monitorovaní trhu a zpracování informací.
  • Vlastní zodpovědnost za splnění obchodního plánu dle stanovených KPI‘s.
  • Spolupráce s dalšími kolegy z naší společnosti (KAM, marketing).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Znalost a zkušenost z prostředí FMCG trhu.
  • Osobnost se silnými obchodními a vyjednávacími dovednostmi.
  • Vynikající komunikační dovednosti.
  • Schopnost efektivně plánovat a organizovat vlastní pracovní rozvrh.
  • Uživatelská schopnost práce v MS Office.
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) - podmínkou.
  • Angličtina výhodou.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete naše podmínky, zašlete nám prosím svůj profesní životopis. Předem děkujeme a těšíme se na Vaši odpověď!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3808948  Megjelentetés dátuma: 12.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 100 EUR/měsíc900 EUR/měsíc