Key Account Manager s Maďarčinou Oral-B, Braun, Bissell

Orbico s.r.o.

Miesto práce
Maďarsko, Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Co vás čeká

  • Hlavním úkolem starost o stavajíci zákazníky na Slovenském trhu a dále získávání nových prodejních příležitostí (nové prodejní kanály, zvyšování podílu na trhu)
  • Sjednávání a uzavírání zákaznických smluv, jejich správa, řízení a kontrola
  • Příprava a realizace prodejních plánů pro každý prodejní kanál a zákazníka
  • Category management – plánování produktového přídělu na zákazníky dle firemních záměrů
  • Vyjednávání odpovídajícího vystavení v prodejnách a jeho uskutečnení
  • Spolupráce s obchodními zástupci v SR, vedením a marketingovým týmem v Praze

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe obchodního zaměření)
  • Praxe na pozici KAM pro mezinárodní nebo lokální zákazníky podmínkou
  • Znalost Elektro trhu výhodou
  • Znalost maďarštiny podmínkou
  • Znalost angličtiny v mluveném i psaném projevu podmínkou (emailová komunikace, porady)
  • Ochota pracovat z domova a cestovat do Prahy, Budapešti
  • nástup co nejdříve, nejpozději od 1.7.2018

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci s globálními značkami (Braun, Oral-B, Duracell)
  • Firemní výhody: 5 týdnů dovolené, 3 sick days/ročně, notebook, mobilní telefon, auto, úhrada části soukromých km firmou, flexibilní pracovní doba, sleva na výrobky
  • Motivační balíček odměn: základní mzda + čtvrtletní a roční bonusy
  • Práci v mezinárodním prostředí

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám prosím váš životopis se stručným motivačním dopisem. Předem děkujeme.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 3361634  Megjelentetés dátuma: 14.4.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.