Sales Representative / KAM značky CONVERSE

Orbico Beauty s.r.o., organizačná zložka

Banskobystrický kraj, Nitranský kraj, Košický kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
03.06.2018
Mzdové podmínky (brutto)
1000 EUR základní mzda plus prémie do výše 1000 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce bude zejména:

• udržování obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
• akvizice nových zákazníků
• plnění prodejního plánu a zajišťování objednávek zákazníků
• monitoring a analýza prodejních výsledků
• sledování konkurence, trhu a trendů v oblasti módy a sportu
• reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• výjimečná pracovní příležitost u top módní značky
• mezinárodní prostředí a zázemí mezinárodní firmy – denní využití angličtiny
• účast na mezinárodních setkáních
• firemní automobil, telefon, notebook
• stravné lístky, příspěvek na sport a kulturu 20 EUR/m
• zaměstnanecké slevy na dovážený sortiment (luxusní kosmetika, móda)
• možnost home-office

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• prokazatelný osobní zájem o oblast módy, obuvi, lifestyle a outdoor
• předešlou úspěšnou zkušenost na obdobné pozici, zkušenost v oblasti módy, obuvi, lifestyle a outdoor velkou výhodou
• vynikající komunikační a vyjednávací dovednosti
• samostatnost, organizační schopnosti a aktivní přístup k práci (jediná pozice pro SR)
• drive a orientaci na výsledky
• řidičský průkaz skupiny B s praxí
• flexibilitu - pokrytí celé SR, služební cesty také mimo SR
• dobrou uživatelskou znalost MS Office (zejména MS Excel a Powerpoint),
• aktivní a plynulou znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dovoz a distribúcia selektívnej kozmetiky Chanel, Clarins, T.Mugler, Azzaro, Nina Ricci, Paco Rabanne, Carolina Herrera, Prada, Jean Paul Gaultier, Ciaté, REF, Grown Alchemist a dalších a módnych značiek Converse, Havaianas, Dr Martens.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3354595  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR základní mzda plus prémie do výše 1000 EUR