Можливість для людей з України

Kuchár v reštaurácii s dlhoročnou tradíciou

ORAVA - STAV, s.r.o. - Bratislavská reštaurácia

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 800 EUR/mesiac+ odmeny za sviatky, víkendy, nočnú prácu a od tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál na určenom pracovisku, podľa zaradenia vedúcim smeny. Príprava denného menu, polievok, jedál a la carte.

Vyplácanie mzdy v stanovenom termíne
Preplácaná dovolenka, pn-ka, príplatky za nočnú, víkendovú a prácu počas sviatkov sú samozrejmosťou
Žiadne pracovné zaškolenia zdarma
Zamestnanecké stravovanie 1,80eur/deň a zľava zo služieb počas voľna na sesterských prevádzkach
Obed v rámci pracovného času
Bonusový systém odmeňovania
Garantované zvyšovanie miezd na základe odpracovaných rokov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť pôsobí na gastronomickom trhu 20 rokov. Počas tohto obdobia sme sa pevne usadili na gastronomickom trhu hlavného mesta Bratislava – prevádzkujeme Biofarmu Príroda v Stupave, Slovak pub , Bratislavskú reštauráciu Flagship, Kláštorný pivovar a bufet na Železnej studničke. Neváhajte a pošlite svoj životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2567156  Megjelentetés dátuma: 22.9.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac