Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Junior Java Developer - Absolvent alebo Študent 5r.

Orátu, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj v Java Enterprise Edition
- REST, JSF, HTML, CSS, Javascript
- práca v tíme s vývojármi, analytikmi, architektom

- časová flexibilita
- mobil, notebook
- full-time homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Orātu je slovenské. Pretože dobrého veľa nebýva, sme menšia spoločnosť, čo kompenzujeme flexibilitou a kvalitou.

Meno Orátu znamená v preklade z latinčiny „na požiadavku“ keďže, dodávame načas požadované aplikácie, ktoré reagujú, sú stabilné a bežia na štruktúrovanom, znovu použiteľnom a rozšíriteľnom kóde.

Sme moderná spoločnosť s ľudským prístupom orientovaná viac na výsledky ako rigidné smernice a byrokraciu. Veríme, že práca by mala človeka baviť, zároveň však vieme, že naši zamestnanci majú aj iné záujmy a záľuby ako je práca.
Preto u nás rozlišujeme prácu a súkromie našich zamestnacov a po pracovnej dobe nikoho nevyrušujeme. Ak sme na rovnakej vlne, radi ťa uvidíme na osobnom (aj keď aktuálne virtuálnom) pohovore.

Naša misia je jednoduchá:
„Vytvárať aplikácie, ktoré si užívatelia zamilujú.“
ID: 4073731  Megjelentetés dátuma: 3.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac