Sales Planning & Remuneration Specialist

Podrobné informácie
Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac
Dôležitá informácia: Uvedená mzda predstavuje minimálne platové ohodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú Vaše skúsenosti.

Náš Retail Sales tím hľadá novú posilu na pozíciu Sales Planning & Remuneration Specialist. Ako úspešný kandidát/kandidátka budete zodpovedný/á za definíciu predajných priorít a plánov pre Retail predajné kanály. Na starosti budete mať aj model odmeňovania pre predajnú sieť a komplexný reporting systém pre retail.

Náplň práce:
  • Príprava stratégie odmeňovania predajnej siete, vyhodnocovanie odmeňovacieho systému a návrhy na zvýšenie efektivity.
  • Zodpovednosť za definovanie a vyhodnocovanie KPIs za retailové kanály, zabezpečenie následnej komunikácie a včasnú distribúciu do predajnej siete.
  • Definovanie a vyhodnocovanie predajných priorít za retailové kanály, zabezpečenie následnej komunikácie
  • Zodpovednosť za definovanie, prípravu, realizáciu, kvalitu a koordináciu reportingu predajných výsledkov, príprava a definovanie zdrojov dát a dátových štruktúr.
  • Plánovanie rozpočtu pre odmeňovanie a výkonnosti predajnej siete.
  • Koordinácia procesu mesačných odmien predajcov obchodných partnerov v spolupráci s finančným oddelením.
  • Analýza a plánovanie profitability obchodných partnerov poskytujúcich služby v predajných kanáloch.
  • Návrh kritérií, priebežné reportovanie, analyzovanie a finálne vyhodnocovanie celoslovenských, ako aj grupových motivačných aktivít pre predajnú sieť.
  • Zodpovednosť za prípravu, analýzu regionálnych rozdielov a trendov a koordináciu prevádzky výkonnostných reportov predajnej siete.
  • Zodpovednosť za prípravu dlhodobých forecastov zásob mobilných telefónov (MT), ako aj objednávanie dodávok mobilných telefónov a dátových zariadení pre Mass market, eshop a a komunikácia a spoločné plánovanie zásob MT s dodávateľmi MT.
  • Realizácia pridelených úloh v rámci rôznych iniciatív a aktivít oddelenia.

Čo Vám za to dáme?
  • Od 2000 EUR/mesiac + garantovaný 13. plat, okrem toho 2x ročne veľmi zaujímavé výkonnostné bonusy (podľa splnených cieľov). Môžu Vám vylepšiť mzdu pred letnými dovolenkami a Vianocami.
  • Dobu neurčitú už po 3 mesačnej skúšobnej dobe.

Orange Benefity

Vieme, že kvalitne odvedená práca si zaslúži odmenu. A v Orangei ich je viac než dosť. Pre našich zamestnancov máme prichystanú radu atraktívnych benefitov, ktoré delíme do štyroch kategórií:

Komfort - Pre Vaše pohodlie a potreby
- Aby ste vždy mohli mať k dispozícií najnovšie inovácie vo svete technológií, každé dva roky dostanete príspevok na výber vlastného telefónu vo výške 350€
- Máme pre Vás pripravenú špeciálnu zamestnaneckú ponuku našich produktov a služieb za zvýhodnených podmienok
- Získate aj plne hradený príspevok na stravovanie vo výške 3,90 €/deň
- Ochoreli ste? Žiadna starosť. U nás dostanete kompenzáciu PN/OČR až 8 dní/rok

Balans - Pre rovnováhu práce a súkromia
- Záleží nám na tom, aby ste mali vyvážený súkromný a pracovný život, a preto Vám doprajeme ďalších 5 dní dovolenky navyše
- Dovolenka minutá, no potrebovali by ste ešte oddych? Aby ste ostali v rovnováhe, k dispozícií dostanete extra 4 dni voľna
- Práca z domu má svoje nenahraditeľné benefity, preto u nás dostanete možnosť Homeoffice a flexibilnej pracovnej doby
- Veľké udalosti si zaslúžia extra dni voľna navyše. K svadbe či narodeniu dieťaťa Vám preto dáme svadobné a otcovské voľno
- Každému sa môže stať, že po čase potrebuje nachvíľu čas pre seba. Aby ste si ho dopriali bez straty zamestnania, vieme Vám po určitej dobe v našej spoločnosti poskytnúť neplatené voľno – Sabbatical

Zážitok - Chvíle a zážitky, ktoré nás spájajú
- S Vašim tímom zažijete rôzne teambuildingové akcie
- Že práca a zábava nejdú dokopy? Presvedčíte sa o opaku na našej skvelej zamestnaneckej párty
- Pri práci je základ mať zdravý chrbát, a preto máme pre Vás pripravený Program Orange zdravšie, ktorý zahŕňa napríklad aj jogu a iné cvičenie na pracovisku
- Záleží nám ako na Vás, tak aj na Vašej rodine. Vaše ratolesti sa u nás môžu tešiť na Medzinárodný deň detí, či každoročné mikulášske balíčky

Voľba - Vyberte si to, čo Vás poteší v rámci benefitového portálu
Chápeme, že každý má iné potreby a preferencie. Aby si naozaj každý „prišiel na svoje“, v Orange dostanete ročne 900€ na individuálne čerpanie benefitov cez portál Benefit Plus – Využiť ich môžete u poskytovateľov zdravia, športu, cestovania, kultúry a mnohých iných, voľba je len a len na Vás

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

Finančný reporting a analýzy, obchod

  • Skúsenosti s obchodnými a finančnými analýzami
  • Skúsenosť s odmeňovacími a motivačnými princípmi predajnej siete
  • Schopnosť navrhnúť spôsob, ako merať úspešnosť a kvalitu predaja
  • Schopnosť nastaviť plány a odmeňovanie pre obchodných zástupcov
  • Analytické, strategické a inovatívne myslenie
  • Pokročilá úroveň MS Excel a PowerPoint
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka

Informácie o výberovom konaní

Prvý krok je Vaše rozhodnutie a klik na „chcem túto prácu“. Potom stačí už len vyplniť dotazník a pripojiť životopis.
Každý z Vás dostane od nás odpoveď buď e-mailom alebo telefonicky.

Tešíme sa na Vaše reakcie!

Chcem túto prácu

O výberové konanie sa postaráLinda Tuvšinžargalová z nášho People & Culture úseku.

S vyše 2,7 mil. zákazníkov sme najväčším mobilným operátorom na Slovensku a lídrom v poskytovaní telekomunikačných služieb. V minulosti sme ako prví predstavili prelomové inovácie na trhu - mobil za korunu, nekonečné hovory, či 24-hodinovú zákaznícku linku a plánujeme v tom pokračovať.

V prvom rade sme však starostlivý, zodpovedný a ľudský zamestnávateľ, a preto hľadáme rovnakých ľudí do nášho tímu. U nás budete od prvého dňa plnohodnotnou súčasťou firmy a našej komunity. Záleží nám na spoločnosti, v ktorej pôsobíme, vnímame svoju zodpovednosť voči nej, a preto sa angažujeme vo verejnoprospešných aktivitách. Pomáhame nášmu okoliu cez Nadáciu Orange, podporujeme mimovládne organizácie a tiež aktívnych jednotlivcov. Prostredníctvom týchto aktivít sa snažíme meniť svet na lepšie miesto pre všetkých.

Záleží nám na tom, aby sa u nás každý cítil dobre. Veríme, že zamestnanie nie je len o hodnote, ktorú prinášate firme Vy, no i o tej, ktorú prináša firma Vám. Váš rozvoj je pre nás rovnako dôležitý ako pre Vás, preto Vás v ňom budeme podporovať.

Sme hrdí na to, že sme starostlivý a zodpovedný zamestnávateľ. Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala a zdieľate s nami rovnaké hodnoty, budeme sa tešiť na Váš životopis

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie
ID: 4191892  Megjelentetés dátuma: 27.10.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac