BI Senior Engineer

Podrobné informácie
Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac
Dôležitá informácia: Uvedená mzda predstavuje minimálne platové ohodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú Vaše skúsenosti.

Do nášho Billing & BI tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Billing & BI Senior Engineer. Ako úspešný kandidát sa budete starať o bezproblémový chod Big Data aplikácií.

Pozícia je obsadzovaná ako zástup za materskú dovolenku kolegyne. Predpokladaný návrat kolegyne je v januári 2023.

Čo bude Vašou náplňou práce:
  • Nasadzovanie, správa a administrácia Big Data infraštruktúry
  • Starať sa o zverený cluster, monitorovanie konektivity a výkonu
  • Vylaďovanie výkonu a nasadzovanie zmien

Čo Vám za to dáme?
  • Od 2000 € / mes. brutto + garantovaný 13. plat, okrem toho 2x ročne veľmi zaujímavé výkonnostné bonusy (podľa splnených cieľov). Môžu Vám vylepšiť mzdu pred letnými dovolenkami a Vianocami.

Orange Benefity

Vieme, že kvalitne odvedená práca si zaslúži odmenu. A v Orangei ich je viac než dosť. Pre našich zamestnancov máme prichystanú radu atraktívnych benefitov, ktoré delíme do štyroch kategórií:

Komfort - Pre Vaše pohodlie a potreby
- Aby ste vždy mohli mať k dispozícií najnovšie inovácie vo svete technológií, každé dva roky dostanete príspevok na výber vlastného telefónu vo výške 350€
- Máme pre Vás pripravenú špeciálnu zamestnaneckú ponuku našich produktov a služieb za zvýhodnených podmienok
- Získate aj plne hradený príspevok na stravovanie vo výške 3,90 €/deň
- Ochoreli ste? Žiadna starosť. U nás dostanete kompenzáciu PN/OČR až 8 dní/rok

Balans - Pre rovnováhu práce a súkromia
- Záleží nám na tom, aby ste mali vyvážený súkromný a pracovný život, a preto Vám doprajeme ďalších 5 dní dovolenky navyše
- Dovolenka minutá, no potrebovali by ste ešte oddych? Aby ste ostali v rovnováhe, k dispozícií dostanete extra 4 dni voľna
- Práca z domu má svoje nenahraditeľné benefity, preto u nás dostanete možnosť Homeoffice a flexibilnej pracovnej doby
- Veľké udalosti si zaslúžia extra dni voľna navyše. K svadbe či narodeniu dieťaťa Vám preto dáme svadobné a otcovské voľno
- Každému sa môže stať, že po čase potrebuje nachvíľu čas pre seba. Aby ste si ho dopriali bez straty zamestnania, vieme Vám po určitej dobe v našej spoločnosti poskytnúť neplatené voľno – Sabbatical

Zážitok - Chvíle a zážitky, ktoré nás spájajú
- S Vašim tímom zažijete rôzne teambuildingové akcie
- Že práca a zábava nejdú dokopy? Presvedčíte sa o opaku na našej skvelej zamestnaneckej párty
- Pri práci je základ mať zdravý chrbát, a preto máme pre Vás pripravený Program Orange zdravšie, ktorý zahŕňa napríklad aj jogu a iné cvičenie na pracovisku
- Záleží nám ako na Vás, tak aj na Vašej rodine. Vaše ratolesti sa u nás môžu tešiť na Medzinárodný deň detí, či každoročné mikulášske balíčky

Voľba - Vyberte si to, čo Vás poteší v rámci benefitového portálu
Chápeme, že každý má iné potreby a preferencie. Aby si naozaj každý „prišiel na svoje“, v Orange dostanete ročne 900€ na individuálne čerpanie benefitov cez portál Benefit Plus – Využiť ich môžete u poskytovateľov zdravia, športu, cestovania, kultúry a mnohých iných, voľba je len a len na Vás

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

IT

  • Máte pracovné skúsenosti s Big Data
  • Stretli ste sa s Hadoopom a poznáte príbuzné technológie (Cloudera, Confluent Kafka)
  • Viete pochopiť kód a skript v Python
  • Jazyk Java ovládate na úrovni buildovania zo zdrojového kódu, log4j
  • Máte prehľad v Big Data zabezpečení – Kerberos, SSL
  • Zvládate základnú administráciu a prácu v Linuxe
  • Sú Vám blízke aj databázy (MySQL, Oracle)

Veľkou výhodou sú aj skúsenosti v oblastiach:
  • PySpark, REST API, NiFi, Flink, Grafana, Elasticsearch
  • Docker/OpenShift
  • Inštalácie cez PIP, Anaconda

Informácie o výberovom konaní

Prvý krok je Vaše rozhodnutie a klik na „chcem túto prácu“. Potom stačí už len vyplniť dotazník a pripojiť životopis.
Každý z Vás dostane od nás odpoveď buď e-mailom alebo telefonicky.

Tešíme sa na Vaše reakcie!

Chcem túto prácu

O výberové konanie sa postaráJuraj Sedlák z nášho People & Culture úseku.

S vyše 2,7 mil. zákazníkov sme najväčším mobilným operátorom na Slovensku a lídrom v poskytovaní telekomunikačných služieb. V minulosti sme ako prví predstavili prelomové inovácie na trhu - mobil za korunu, nekonečné hovory, či 24-hodinovú zákaznícku linku a plánujeme v tom pokračovať.

V prvom rade sme však starostlivý, zodpovedný a ľudský zamestnávateľ, a preto hľadáme rovnakých ľudí do nášho tímu. U nás budete od prvého dňa plnohodnotnou súčasťou firmy a našej komunity. Záleží nám na spoločnosti, v ktorej pôsobíme, vnímame svoju zodpovednosť voči nej, a preto sa angažujeme vo verejnoprospešných aktivitách. Pomáhame nášmu okoliu cez Nadáciu Orange, podporujeme mimovládne organizácie a tiež aktívnych jednotlivcov. Prostredníctvom týchto aktivít sa snažíme meniť svet na lepšie miesto pre všetkých.

Záleží nám na tom, aby sa u nás každý cítil dobre. Veríme, že zamestnanie nie je len o hodnote, ktorú prinášate firme Vy, no i o tej, ktorú prináša firma Vám. Váš rozvoj je pre nás rovnako dôležitý ako pre Vás, preto Vás v ňom budeme podporovať.

Sme hrdí na to, že sme starostlivý a zodpovedný zamestnávateľ. Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala a zdieľate s nami rovnaké hodnoty, budeme sa tešiť na Váš životopis

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie
ID: 4191085  Megjelentetés dátuma: 26.10.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac