Regulatory Analyst

Podrobné informácie
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Analytik pracuje na finančných modeloch a biznis plánoch trhu elektronických komunikácií a jednotlivých služieb poskytovaných na tomto trhu, osobitne v oblasti ex ante a ex post regulácie, pričom využíva aj transverzálne znalosti.
Náplň práce :
  • Vypracovanie alebo podieľanie sa na vypracovaní reálnych a hypotetických finančných modelov a biznis plánov pre regulačné projekty spoločnosti Orange Slovensko.
  • Samostatné zabezpečenie prípravy podaní a reportov pre národné a európske regulačné orgány a inštitúcie (napr. Úrad pre reguláciu komunikačných služieb, Protimonopolný úrad SR, DG Competition, DG Connect, Štatistický úrad SR, atď…), ako aj organizačné zložky skupiny Orange.
  • Kvalifikovaná spolupráca s externými konzultantmi v oblasti ekonomického a regulačného poradenstva.
  • Spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti, hlavne na strategickom, finančnom a komerčnom úseku (stratégia, kontroling, reporting, strategický marketing, atď…) na vypracovaní, nastavení a automatizácii modelov, postupov, procesov a reportov poskytujúcich údaje a analyzujúcich vývoj prevádzkových a finančných ukazovateľov spoločnosti;
  • Podieľanie sa na príprave výstupov oddelenia Regulatory Affairs;
  • Spolupráca v rámci vyššie uvedených zodpovedností s príslušnými kolegami, organizačnými zložkami a operátormi skupiny Orange v Európe a vo svete.
  • Poskytovanie údajov o vývoji finančných a prevádzkových indikátorov obsahujúcich výhľady do budúcich období

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

• prax v oblasti reportingu a analýzy dát najlepšie v sektore elektronických komunikácií / IT

  • skúsenosti v oblasti regulácie
  • skúsenosti s vypracovávavním reálnych a hypotetických finančných modelov a biznis plánov pre regulačné projekty
  • skúsenosti s reportingom pre národné a európske regulačné orgány a inštitúcie
  • Anglický jazyk - aktívne

Informácie o výberovom konaní

Prvý krok je Vaše rozhodnutie a klik na „chcem túto prácu“. Potom stačí už len vyplniť dotazník a pripojiť životopis.
Každý z Vás dostane od nás odpoveď buď e-mailom alebo telefonicky.

Tešíme sa na Vaše reakcie!

Chcem túto prácu

S vyše 2,7 mil. zákazníkov sme najväčším mobilným operátorom na Slovensku a lídrom v poskytovaní telekomunikačných služieb. V minulosti sme ako prví predstavili prelomové inovácie na trhu - mobil za korunu, nekonečné hovory, či 24-hodinovú zákaznícku linku a plánujeme v tom pokračovať.

V prvom rade sme však starostlivý, zodpovedný a ľudský zamestnávateľ, a preto hľadáme rovnakých ľudí do nášho tímu. U nás budete od prvého dňa plnohodnotnou súčasťou firmy a našej komunity. Záleží nám na spoločnosti, v ktorej pôsobíme, vnímame svoju zodpovednosť voči nej, a preto sa angažujeme vo verejnoprospešných aktivitách. Pomáhame nášmu okoliu cez Nadáciu Orange, podporujeme mimovládne organizácie a tiež aktívnych jednotlivcov. Prostredníctvom týchto aktivít sa snažíme meniť svet na lepšie miesto pre všetkých.

Záleží nám na tom, aby sa u nás každý cítil dobre. Veríme, že zamestnanie nie je len o hodnote, ktorú prinášate firme Vy, no i o tej, ktorú prináša firma Vám. Váš rozvoj je pre nás rovnako dôležitý ako pre Vás, preto Vás v ňom budeme podporovať.

Sme hrdí na to, že sme starostlivý a zodpovedný zamestnávateľ. Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala a zdieľate s nami rovnaké hodnoty, budeme sa tešiť na Váš životopis

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie
ID: 2754595  Megjelentetés dátuma: 6.10.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou