Operátor stroja - víkendy

Orac Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kpt. Nálepku 6, 082 71 Lipany
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Od 890 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus, štvrťročný výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte dobre platenú prácu v zaujímavom prostredí a chcete mať dostatok voľného času? Príďte k nám a staňte sa členom nášho nového víkendového tímu.

- práca na 2 x 12 hod zmeny počas víkendu (nočný týždeň, ranný týždeň; nočná začína v piatok o 22:00 hod)
- možnosť nadčasov počas týždňa

Čo budete robiť:

• obsluha strojov a zariadení na spracovávanie plastov (lis, fréza,…)
• zodpovednosť za chod, starostlivosť a bezpečnosť linky
• výroba a úprava produktov
• vizuálna kontrola, príprava výrobkov na ďalšie operácie
• monitorovanie výroby, plnenie každodenných plánov
• riešenie problémov pri výrobe
• udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku (5S) a na hale
• zodpovednosť za kontrolu a dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov na pracovisku
• dodržiavanie platných zákonov a nariadení na ochranu životného prostredia

práca v zaujímavom prostredí
benefity nad rámec zákona
bližšie info na pohovore

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Prečítajte si dole napísaný súhlas a priložte ho k Vášmu emailu-listu.

Kandidát svojim podpisom dobrovoľne udeľuje spoločnosti Orac Slovakia, s.r.o., IČO: 36467294, so sídlom kpt.Nálepku 6, 082 71 Lipany (ďalej len Orac Slovakia), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Orac Slovakia dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Orac Slovakia za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť Orac Slovakia sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi Orac Slovakia a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť Orac Slovakia osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť Orac Slovakia ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení zákona č.90/2005 Z.z a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny.“

Poučenie: V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov spoločnosť Orac Slovakia, s.r.o., IČO: 36467294, so sídlom kpt. Nálepku 6, 082 71 Lipany nebude uchovávať osobne údaje o uchádzačovi, ktorého žiadosť o zamestnanie bola zamietnutá. Osobne údaje tohto uchádzača budú zlikvidovane najneskôr do 30 dni od ich obdržania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôslednosť, presnosť, precíznosť
- manuálna zručnosť, ochota učiť sa nové veci
- iniciatívnosť, samostatnosť a zodpovednosť v prístupe k práci a riešeniu problémov
- ochota pracovať nadčas v prípade potreby

ORAC je ambiciózna a dynamická spoločnosť v odvetví spracovania plastov. Vyrába a predáva výrobky pre trh orientovaný na dekoráciu interiérov (rímsy, panelové formy, lišty, stropné ruže...)
Desaťročia sú inovácie, profesionalita a orientácia na zákazníka kľúčovými hodnotami Oracu.
V posledných rokoch naše nové trendy drasticky zmenili trhy v oblasti dekorácií. Výrobky predávame vo viac ako 50 krajinách po celom svete s kompletnou vlastnou predajnou organizáciou v 10 krajinách. Okrem ozdobných dekoračných značiek Orac vyrába technické plastové komponenty pre širokú škálu priemyselných aplikácií ako je úprava vody, vetranie, lekárske aplikácie...
Spoločnosť má dva výrobné závody v Európe. Jeden sa nachádza v Belgicku (Oostende), kde sa zameriavame na vstrekovanie, extrúziu a distribúciu. Druhá továreň sa nachádza na Slovensku (Lipany), kde spracovávame polyuretán a distribuujeme do niektorých stredoeurópskych krajín.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4034377  Megjelentetés dátuma: 18.2.2022  Alapbér (bruttó): 890 EUR/mesiac