Skladník

Orac Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kpt. Nálepku 6, 082 71 Lipany
Termín nástupu
ihneď
hrubá hodinová mzda od 631 do 730 € + variabilná zložka + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykládka a nakládka materiálov a tovaru pomocou VZV,
• príjem a preberanie materiálu,
• balenie a nakladanie zabaleného tovaru,
• zaskladňovanie materiálu,
• riešenie problémov a reklamácií súvisiacich s príjmom materiálu,
• vychystávanie a výdaj materiálu pre výrobu,
• obsluha výroby (zásobovanie výrobných hál materiálom),
• príjem materiálov a výrobkov na sklad,
• vychystávanie expedície, kontrola a balenie,
• plnenie operatívnych úloh a riešenie problémov súvisiacich s vedením oddelenia,
• zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov a poriadku na zverenom oddelení,
• dodržiavanie BOZP,
• plnenie pokynov nadriadených pracovníkov

Práca v zaujímavom prostredí prosperujúce firmy
Spoločnosť zabezpečuje zamestnancom stravu bez akéhokoľvek príspevku zamestnanca.
Dochádzkový bonus.
Príspevok na pranie a pracovné oblečenie na náklady spoločnosti
Garancia platu vždy na čas
Pre vysoko produktívnych pracovníkov garantujeme dlhodobú prácu
Zvýšený príplatky za prácu nadčas, v noci, vo sviatok.
Dlhodobá práca na TPP (pracovnú zmluvu).

• Znalosť MS Office (Excel, Word, Outlook) na používateľskej úrovni,
• SAP výhodou,
• Skladové hospodárstvo – základy
• v prípade neplatného preukazu VZV zabezpečíme jeho obnovu
• predchádzajúca skúsenosť na pozícii skladníka je výhodou,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Priemyselná výroba

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

• fyzická zdatnosť,
• ochota pracovať prípadné nadčasy,
• spoľahlivosť,
• ochota učiť sa nové veci,
• samostatnosť,
• zodpovednosť,
• odolnosť voči stredu
• flexibilita

ORAC je ambiciózna a dynamická spoločnosť v odvetví spracovania plastov. Vyrába a predáva výrobky pre trh orientovaný na dekoráciu interiérov (rímsy, panelové formy, lišty, stropné ruže...)
Desaťročia sú inovácie, profesionalita a orientácia na zákazníka kľúčovými hodnotami Oracu.
V posledných rokoch naše nové trendy drasticky zmenili trhy v oblasti dekorácií. Výrobky predávame vo viac ako 50 krajinách po celom svete s kompletnou vlastnou predajnou organizáciou v 10 krajinách. Okrem ozdobných dekoračných značiek Orac vyrába technické plastové komponenty pre širokú škálu priemyselných aplikácií ako je úprava vody, vetranie, lekárske aplikácie...
Spoločnosť má dva výrobné závody v Európe. Jeden sa nachádza v Belgicku (Oostende), kde sa zameriavame na vstrekovanie, extrúziu a distribúciu. Druhá továreň sa nachádza na Slovensku (Lipany), kde spracovávame polyuretán a distribuujeme do niektorých stredoeurópskych krajín.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2848929  Megjelentetés dátuma: 24.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: hrubá hodinová mzda od 631 do 730 € + variabilná zložka + dochádzkový bonus