Elektrikár

OPTIMAL PARTNER s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
11/2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

technická správa budov Bratislava, Banská Bystrica, Košice

životopis prosíme zasielať e-mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

osvedčenie - vyhláška § 21, alebo § 22, alebo §23, alebo § 24
výhodou je oprávnenie VTU plyn, tlak, kuričský preukaz

Naša spoločnosť je spoločnosťou zaoberajúcou sa komplexnou správou nehnuteľností s cieľom dosiahnutia maximálnych synergií potrebných pre optimalizáciu prevádzkových nákladov. Je spoločnosťou s ambíciou poskytnúť na trhu služieb sofistikovaný produkt postavený na základných kvalitatívnych hodnotách spoločnosti, ktorými sú profesionalita,
spoľahlivosť, komplexnosť.
Naša spoločnosť prináša svojim klientom výhodu optimalizácie prevádzkových nákladov a cash-flow ako aj vysokú efektivitu vlastných riadiacich procesov vzhľadom na úzku paušalizovanú spoluprácu s jediným partnerom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3966270  Megjelentetés dátuma: 10.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac