Nočný recepčný

Optima consulting s. r. o.

Miesto práce
Terchová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
podľa dohody (december 2019 - január 2020)
Mzdové podmienky (brutto)
od 840 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. osobná, e-mailová a telefonická komunikácia
. vedenie evidencie, príprava podkladov
. reagovanie na požiadavky hostí, podávanie informácií
. ubytovávanie hostí, agenda, spracovanie, vystavovanie a kontrola hotelových účtov
. práca s hotelovým recepčným systémom, pokladňou a terminálom
. dohľad nad bezpečnostným kamerový systémom
. príprava podkladov pre dennú zmenu

práca v prosperujúcom resorte
využívanie cudzích jazykov
možnosti profesionálneho rastu
bezplatné stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Životopis s fotografiou prosím zasielajte na adresu:
[email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

. príjemné vystupovanie
. zvládanie krízových situácií
. orientácia na zákazníka
. ochota, samostatnosť, spoľahlivosť a dôslednosť
. prax na recepcii výhodou
. prax s HRS Rescan výhodou

Spoločnosť Optima consulting s.r.o. prevádzkuje zariadenie hotelového typu v Terchovej - Drevenice Terchová resort a Pivovar Vŕšky, ktoré patria k najnavštevovanejším turistickým zariadeniam Malej Fatry. Reštaurácia, recepcia resortu a ubytovacia časť prešli v posledných rokoch atraktívnou, modernou prestavbou. Súčasťou resortu sa stal v máji 2023 aj nový projekt pod značkou e-bike share, ktorý poskytuje službu zdieľania horských e-bicyklov v Terchovej, Vrátnej doline a blízkom okolí. Už čoskoro pribudnú v rámci resortu ďalšie NOVINKY - RELAXAČNÝ BAZÉN S PROTIPRÚDOM A PIVNÉ KÚPELE VŔŠKY.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3804432  Megjelentetés dátuma: 6.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 840 €