Kuchár/kuchárka

Optima consulting s. r. o.

Miesto práce
Drevenice Terchová resort, Terchová
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500€/btto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Správne a včasné vyplňovanie formulárov HACCP.

Práca v stabilnej spoločnosti.
Ubytovanie a stravovanie zabezpečené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár na prípravu studenej a teplej kuchyne

Minimálne 2 ročná prax.
Znalosť receptúr.
Komunikačné schopnosti.

Spoločnosť Optima consulting s.r.o. prevádzkuje zariadenie hotelového typu v Terchovej - Drevenice Terchová resort a Pivovar Vŕšky, ktoré patria k najnavštevovanejším turistickým zariadeniam Malej Fatry. Reštaurácia, recepcia resortu a ubytovacia časť prešli v posledných rokoch atraktívnou, modernou prestavbou. Súčasťou resortu sa stal v máji 2023 aj nový projekt pod značkou e-bike share, ktorý poskytuje službu zdieľania horských e-bicyklov v Terchovej, Vrátnej doline a blízkom okolí. Už čoskoro pribudnú v rámci resortu ďalšie NOVINKY - RELAXAČNÝ BAZÉN S PROTIPRÚDOM A PIVNÉ KÚPELE VŔŠKY.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3620698  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500€/btto/mesiac