Komisioner na nízkozdvižnom vozíku. Prijímame pracovníkov aj bez znalosti nemeckého jazyka ! Nástup ihneď!

OPPM Office Professional Personalmanagement GmbH

Miesto práce
Erfurt, Nemecko
Termín nástupu
23.07.2018
Od 9,50 € /Brutto/ +príplatky 50%nedela ,100% sviatok +Výkonnostne prémie od /200 € brutto /mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha nízkozdvižného vozíka a ukladanie tovaru klietky na vozíku./Netreba prax ani osvedčenie/
• Príprava tovaru na základe objednávky
• Preprava na miesto distribúcie a balenie tovaru.
• Práca je v rýchlom tempe !

• Možnosť prechodu do kmeňového stavu -plat od 2000€ netto.
• Výkonnostne prémie od /200 € brutto /
• Možnosť zvyšovania platu.
• Možnosť nadčasov
• Nemecký zamestnávateľ.
• Nemecká pracovná zmluva.
• Dovolenkové odmeny
• Vianočne odmeny
• Vyplácanie záloh
• Dlhodobé zamestnanie
• Možnosti kariérneho rastu

• Kontaktujte nás len v tom prípade ak viete nastúpiť v uvedený dátum v inzercii.
• Pracovná ponuka je vhodná pre ľudí, ktorí si hľadajú dlhodobú a stabilnú prácu (nejedná sa o sezónnu
prácu, ani o brigádu)

•Ubytovanie zabezpečene v kompletne zariadených ubytovniach ./kuchynka ,wifi, Parkovisko/
• Ubytovanie zabezpečene v dvojposteľových izbách 250 € - osoba.
• Ubytovanie sa hradí s výplaty formou zrážky so mzdy.
• Pracuje sa na1 zmenu prevádzku - poobedna
• Pracuje sa od Pondelka do Soboty
• Možnosť aj nadčasov .- podľa rozpisu smien.
• Vlastne auto je podmienkou slúži na dopravu do zamestnania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Veľkoobchod potravín .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

OFFICE Personaldienstleistungspaket
In allen Niederlassungen der OFFICE Personal - Gruppe begegnen Ihnen Mitarbeiter, die über jahrelange Erfahrungen im Bereich der Personaldienstleistungen verfügen.

Ihr Ziel ist es, das OFFICE Personaldienstleistungspaket Ihren Bedürfnissen anzupassen und mit ihrem fachlichen Wissen maßgeschneiderte Lösungen für Ihr Unternehmen oder Ihre Suche nach Ihrem Traumjob zu finden.
Hierbei stehen Ihre Vorstellungen und die Situation in Ihrem Unternehmen absolut im Vordergrund.
Mit der Flexibilität, der Kompetenz und der Zuverlässigkeit von OFFICE Personal haben Sie den richtigen Partner an Ihrer Seite.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3420751  Megjelentetés dátuma: 19.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 9,50 € /Brutto/ +príplatky 50%nedela ,100% sviatok +Výkonnostne prémie od /200 € brutto /mesačne.