Pracovník/čka pekárenskej výroby. Vhodné aj pre páry . Prijímame pracovníkov aj bez znalosti nemeckého jazyka !

OPPM Office Professional Personalmanagement GmbH

Miesto práce
Erfurt, Nemecko
Termín nástupu
Od 03.04.2018
Od 9.27 € /Brutto / hod. +príplatky , nočná zmena 25%,Nedela 50 %, sviatky 100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca za pásom
• Práca v rýchlom tempe
• Ranná zmena od pondelka do piatka od 06.00-14.15 víkend od 06.00-18.15
• Poobedná zmena od 14.00-22.15 víkend voľno
• Nočná zmena od pondelka do piatka od 22.00-06.15 víkend od 18.00-06.15
• Týždeň voľno .

• Nemecký zamestnávateľ.
• Nemecká pracovná zmluva.
• Práca je vhodná aj pre skupinku kamarátov .
• Platba daní , sociálnych a zdravotných príspevkov nemeckým zamestnávateľom
• Príspevok na dovolenku a Vianoce
• Prihlásenie na príslušných úradov v Nemecku
• Vyplácanie záloh
• Dlhodobé zamestnanie
• Stabilné zamestnanie
• Možnosť zvýšenia mzdy
• Práca je aj na turnusy

Informácie o výberovom konaní

• Zamestnanec si stravu zabezpečuje sám.
• Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom.
• Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vášho platu sumou 250 €-/osoba/
• Ubytovanie zabezpečene v dvojpostelových izbách .
• Kompletne zariadených ubytovniach ./kuchynka ,wifi, Parkovisko/
• Zabezpečujeme dopravu do prace aj z prace.

•V prípade záujmu nás kontaktujte na dole uvedenom telefónom čísle a dohodnite si termín a rezerváciu nástupu v pracovných dňoch od 08.00 -17.00 hod.

Ak Vás táto ponuka zaujala , zašlite svoj životopis
+ foto tvare .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Pekáreň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

OFFICE Personaldienstleistungspaket
In allen Niederlassungen der OFFICE Personal - Gruppe begegnen Ihnen Mitarbeiter, die über jahrelange Erfahrungen im Bereich der Personaldienstleistungen verfügen.

Ihr Ziel ist es, das OFFICE Personaldienstleistungspaket Ihren Bedürfnissen anzupassen und mit ihrem fachlichen Wissen maßgeschneiderte Lösungen für Ihr Unternehmen oder Ihre Suche nach Ihrem Traumjob zu finden.
Hierbei stehen Ihre Vorstellungen und die Situation in Ihrem Unternehmen absolut im Vordergrund.
Mit der Flexibilität, der Kompetenz und der Zuverlässigkeit von OFFICE Personal haben Sie den richtigen Partner an Ihrer Seite.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3329224  Megjelentetés dátuma: 7.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 9.27 € /Brutto / hod. +príplatky , nočná zmena 25%,Nedela 50 %, sviatky 100%