Predajca nových vozidiel

Attila Ondrej AUTOCENTRUM

Miesto práce
Gemerská 563, Brzotín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
600 - 1 200 EUR/mesiacMinimálna mzda 600 Priemerná mzda 800 - 1 000 (*v prípade šikovného predajcu - začiatočníka) Maximálna mzda - neobmedzená Plat si predajca tvorí sám svojou aktivitou, znalosťou produktu a úspešnosťou predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj nových motorových vozidiel značky Opel
- výkup a predaj jazdených vozidiel
- poradenstvo ohľadom výberu nového vozidla
- príprava zmlúv a financovania

- Teambuildingy a zamestnanecké akcie v tvojom kolektíve,
- Účasť na interných a externých školeniach a konferenciách,
- Neobmedzený prístup ku kofeínu
- Dostaneš možnosť na sebarealizáciu a zdokonalenie sa v profesionálnych zručnostiach a vedomostiach
- Prispejeme ti na tebou vybrané školenia
- Nové, vlastné vozidlo za veľkoobchodnú cenu
- Špeciálne podmienky financovania nového auta
- Bezplatný servis nového auta
- Zmluva na dobu neurčitú

Predajca by mal byť milý a otvorený typ človeka, ktorý dokáže aktívne počúvať a následne najúprimnejšie poradiť klientovi. Predaj je založený hlavne na vzťahu predajcu a kupujúceho, teda by ho mal robiť len človek ktorý má rád ľudí a dokáže sa im venovať. Kúpa aute je pre mnohých použitie niekoľkoročných úspor a preto je to pre nového majiteľa celoživotný zážitok na ktorý musí spomínať s úsmevom na tvári vždy keď sadne za volant!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Úprimnosť,
sebareflexia,
neustále zlepšovanie v predaji

Je veľmi dôležité uvedomiť si fakt, že v práci trávime polovicu nášho aktívneho života. Naše pracovné prostredie neustále zlepšujeme aby ten čas strávený v našich priestoroch bol jedinečný.
Na pobočkách v Rožňave a Lučenci máme vlastné stravovacie miesto kde si môžete ohriať alebo objednať a vychutnať jedlo s kávou z našich firemných strojov. Taktiež pripravujeme teambuildingové akcie, profesionálne školenia osobnostné aj technické ale aj zbežné oslavy narodenín na pracovisku po práci.

Veľká spoločnosť nemôže stáť na jednom človeku, preto rozhodovacie právomoci ponechávame v maximálnej miere v rukách našich zamestnancov, či už je to predaj, servis, marketing alebo upratovanie, všetky rozhodnutia vždy diskutujeme a koordinujeme spoločne.

Od roku 1995 sme získali sme množstvo ocenení a uspokojili túžby mnohým motoristom. Áno darí sa nám a preto aby sme v tomto trende pokračovali a neustále zlepšovali kvalitu našich služieb chceme do tímu vyslovene len kolegov, ktorý veria že môžu byť zajtra lepší a šikovnejší ako boli dnes.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3972499  Megjelentetés dátuma: 18.1.2021  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac