Asistentka predaja v Žiline, Trnave, Malackách, Poprade, Bratislave, Ružomberku,Dunajskej Strede, Nitre

OnStyle SK s.r.o.

Bratislava, okres Malacky, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Dunajská Streda, okres Trnava, okres Nitra, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovné asistentky alebo vedúce na stánky s bižutériou a módnymi doplnkami.

Ponúkame:
Prácu na skrátený úväzok alebo brigádu v mestách:

Žilina
Trnava
Malacky
Poprad
Bratislava
Dunajská Streda
Nitra
Ružomberok

Viac info sa dozviete na pracovnom pohovore.
Po zapracovaní možnosť FINANČNÉHO a KARIÉRNEHO rastu.
Po zapracovaní je možné rýchlo karierne rásť.

Kontaktovať budeme uchádzačky / uchádzačov, ktorí pošlú životopis+fotka a tel.kontakt .
V maily je potrebné uviesť mesto, v ktorom chcete pracovať.

Ak sa Vám nikto z nášho tímu do týždňa neozve môžete nás kontaktovať na tel.čísle:0908 980 491.

kontakt: [email protected]

Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, komunikatívnosť , zodpovednosť a chuť rýchlo sa učiť.

Naša spoločnosť sa zaoberá prevádzkou stánkov s bižutériou a módnymi doplnkami v pasážach obchodných centier po celom Slovensku s centrálou v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2814468  Megjelentetés dátuma: 25.4.2017