Upratovačka v domácnosti

ONSEN INVEST, s.r.o., prevádzka Lady of the House

Miesto práce
Bratislava, okres Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovné a zodpovedné upratovačky na upratovacie a čistiace práce v Bratislave, v Senci a okolí, so zmyslom pre detail a pedantnosť - vykonávať upratovacie a čistiace práce kvalitne, samostatne a ktoré majú slušné a príjemné vystupovanie.

Ponúkame stabilnú prácu v spoľahlivej firme, možnosť dlhodobého zamestnania, zaujímavú prácu v dynamickom prostredí, rôzne finančné benefity.

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené kritériá, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Naša spoločnosť poskytuje kvalitný upratovací servis privátnym domácnostiam a firemným klientom. Ponúkame kompletné služby na vysokej úrovni.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2829996  Megjelentetés dátuma: 29.11.2016