Setra v nepretržitej prevádzke

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o.

Miesto práce
Heydukova 10, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 1 170 EUR/mesiacSestra bez špecializácie 1 170,00 € + príplatky, sestra so špecializáciou 1 385,00 € + príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná a ošetrovateľská starostlivosť o pacientov na Klinike anestéziológie a intenzívnej medicíny.

• príspevok organizácie na doplnkové dôchodkové sporenie, III. pilier
• príspevok organizácie 50% na MultiSport karty
• poskytnutie relaxačných pobytov pre zamestnancov s príspevkom zo sociálneho fondu
• stravovanie v zamestnaneckej jedálni za 1,00 €
• možnosť profesionálneho rastu, bezplatné zvyšovanie kvalifikácie
• zľavy v lekárni pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prax a špecializácia v danom odbore vítaná

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. je moderným neštátnym zdravotníckym zariadením, ktoré poskytuje vysokú odbornú zdravotnú starostlivosť onkologickým, ako aj neonkologickým pacientom a klientom z celého Slovenska. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4067736  Megjelentetés dátuma: 23.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 170 EUR/mesiac