Pracovný lekár - garant PZS

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o.

Miesto práce
Heydukova, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 330 EUR/mesiacod 2330,00 € plus príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborný dohľad nad činnosťou teamu pracovnej zdravotnej služby, dohľad nad pracovnými podmienkami v spolupráci s verejným zdravotníkom, posudzovanie zdravotnej spôsobilosti zamestnancov na prácu výkonom lekárskych preventívnych prehliadok vo vzťahu k práci, poradenstvo zamerané na ochranu zdravia pri práci a predchádzanie vzniku chorôb z povolania a ochorení súvisiacich s prácou.

Príspevok organizácie na doplnkové dôchodkové sporenie - III. pilier, príspevok organizácie 50% na Multi - sport karty, poskytnutie relaxačných pobytov pre zamestnancov s príspevkom zo sociálneho fondu, stravovanie v zamestnaneckej jedálni za 1,00 €, možnosť ďalšieho profesijného vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v špecializačnom odbore pracovné lekárstvo alebo klinické pracovné lekárstvo a klinická toxikológia alebo preventívne pracovné lekárstvo a toxikológia alebo služby zdravia pri práci.

Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. je moderným neštátnym zdravotníckym zariadením, ktoré poskytuje vysokú odbornú zdravotnú starostlivosť onkologickým, ako aj neonkologickým pacientom a klientom z celého Slovenska. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3942276  Megjelentetés dátuma: 24.7.2020  Alapbér (bruttó): 2 330 EUR/mesiac