Prevádzková Manažérka - Rebelia

One to Ten, s.r.o.

Miesto práce
Kráľovská, Šaľa
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.9.2020
Od 1 000 EUR/mesiacBudeš si faktúrovať odpracované hodiny a na tvojej mzde sa vieme dohodnúť, na základe tvojich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečiť, aby recepcia a detský klub Rebelie fungovali excelentne. Budeš vedúca recepčná a vedúca animátoriek. Budeš zodpovedná za fungovanie kaviarne a obchodu.

Dozrieť, aby boli naplnené potreby a požiadavky klientov. Zabezpečíš aj akcie pre klientov, a teda marketingovú komunikáciu a manažment eventov.

Zabezpečiť hladké fungovanie nášho IT systému. Naučíme ťa ako funguje IT systém (IT systém zabezpečuje napr. registráciu klientov a rezervácie služieb). Budeš viesť recepčné, aby s ním pracovali správne.

Pomoc pri našej marketingovej komunikácii. Napríklad budeš dávať nové informácie na náš web (naučíme ťa ako), budeš manažovať príspevky na sociálne médiá (naučíme ťa ako na to), pomôžeš organizovať eventy a pomôžeš pri realizácii marketingových kampaní (naučíme ťa ako na to).

Ak budeš mať záujem, môžeš aj inak vylepšovať náš projekt, na všetkom sa dohodneme.

Staneš sa súčasťou silnej komunity pohybových nadšencov
Budeš pracovať v partii príjemných ľudí
Odštartuješ nový druh profi projektu s dobrým úmyslom
Prispeješ svojou troškou k zmene fitness priemyslu v Šali a okolí
Svoj pracovný čas si organizuješ sama
Hodinovku si dohodneme na základe tvojich super skillov
Nebudeš naša zamestnankyňa, ale fyzická osoba SZČO
Poistíme ťa voči škodám spôsobeným tretím osobám
Naši ľudia a ich názory sú našou prioritou, preto si ich vždy radi vypočujeme
Ak chceš využiť svoj potenciál aj inde, sme s tým v pohode
V tíme nenájdeš žiadnych naškrobených kravaťákov, ale otvorených ľudí, ktorí si potrpia na uvoľnenú atmosféru
Môžeš sa tešiť na dobrovoľnícke eventy a aktivity, ktoré pomôžu nejednej dobrej veci.

Ako úplne prvý krok ťa poprosíme vyplniť krátky dotazník na https://www.rebelia.me/prevadzkova-manazerka. Následne si s tebou dohodneme buď telefonický rozhovor, alebo ťa informujeme, že s tebou bohužiaľ nepokračujeme vo výbere ďalej.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Schopnosť pracovať s počítačom a informačným systémom

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Manažérska pozícia v obchode/reštaurácii/kaviarni/bare

Pochopenie klientských potrieb a záujem o zlepšovanie ich životov
Vytváranie hlbokých osobných vzťahov
Snaha zlepšovať našu povesť
Chuť neustále sa profesionálne aj osobnostne rozvíjať
Vytváranie priateľskej atmosféry plnej zábavy a humoru

Čo považujeme za výhodu:

Schopnosť viesť ľudí
Dohodnúť sa a spoločne hľadať najlepšie riešenie
Zorganizovať a dotiahnuť veci do konca
Mať poriadok v číslach a papieroch
Naučiť sa pracovať v našom IT systéme

Rebelia - Centrum funkčného pohybu je úplne nový projekt svojho druhu na Slovensku, ktorý zmení Šaľu na mesto pohybu a pomôže ľuďom prežiť šťastnejší a zdravší život. Naše centrum Rebelia otvárame 1.9.2020
ID: 3926909  Megjelentetés dátuma: 20.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac