Kovoobrábač - frézar, sústružník

Ondrej Bašták-Ďurán BASHTO SPORTS

Miesto práce
Gemerská Poloma
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obrábanie kovov určených na športové pomôcky.
Samostatné frézovanie a sústruženie podľa dokumentácie,
- brúsiace a finalizačné práce výrobkov,
- kovoobrábacie práce,
- čistiace a drobné údržbárske práce,
- vykonávanie iných prác podľa pokynov zamestnávateľa,
- zváranie.
Schopnosť vytvárať výkresovú dokumentáciu a rysovanie v CAD systémoch výhodou.

Svoj životopis zasielajte e-mailom na adresu zamestnávateľa, alebo ho kontaktujte telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, organizovanie a plánovanie práce, technická gramotnosť, cieľavedomosť, precíznosť, spoľahlivosť.

BASHTO SPORTS je čisto slovenská značka. Už 7 rokov vyvíjame, vyrábame a predávame vlastné športové vybavenie pre paralympijský šport boccia. Ponúkame všetky potreby pre hráčov boccie, ich športových asistentov, trénerov, rozhodcov aj fanúšikov. Našimi zákazníkmi sú prevažne ľudia s ťažkým telesným postihnutím. Sú to svetoví šampióni v boccii, významné športové kluby, ale aj amatérski neregistrovaní hráči, nemocnice, domovy seniorov a pod.. Naše výrobky vyvážame do 35 krajín sveta na 5-tich svetadieloch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3446169  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000€