Ekonómka, mzdová účtovnička

ONDO pekáreň

Miesto práce
Strážske
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné, komplexné vedenie podvojného účtovníctva v zmysle platných zákonov
- Účtovanie interných dokladov, prijatých a odoslaných faktúr, banky, pokladne, majetok
- Mzdové účtovníctvo /spracovanie miezd, personalistika/
- Spracovanie daňových priznaní (DPH, daň z príjmov, daň z motorových vozidiel, daň z nehnuteľnosti)
- Príprava a spracovanie účtovných výkazov a ročných účtovných závierok
- Pravidelný reporting
- Aktívna a efektívna spolupráca pri implementácii vnútorných predpisov
- Komplexné vedenie a spracovanie mzdovej agendy spoločnosti
- Evidovanie a spracovanie PN, OČR, zrážok zo mzdy a pod.
- Spracovanie prihlášok a odhlášok zamestnancov do SP a ZP ..atd..
-Mzdové a finančné štatistické hlásenia a výkazy
- Vypracovanie ročných zúčtovaní dane

- Ovládanie programov Kros /Omega, Olymp/

- Zázemie stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu od r.1991
- Stravenky
- Firemné fitness
- Masáže

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomicé zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

Ekonómka , účtovníčka

Počet rokov praxe

2

• Znalosť účtovného programu OMEGA , Olymp
• Znalosť MS Office (Excel, Outlook, Word)
• Znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
• Znalosť personalistiky a mzdovej agendy
- Samostatnosť, iniciatíva, zodpovednosť
- Ochota učiť sa nové veci a pozitívny prístup k zmenám

Spoločnosť so sídlom v Strážskom bola založená v r.1992. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výroba a predaj pekárenských a cukrárenských výrobkov a potravín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3925250  Megjelentetés dátuma: 17.6.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac