Projektant v archicade

ona studio s.r.o.

Miesto práce
Panenská ulica, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800-2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu projektantov v BIM hľadáme akčného kolegu s dobrým okom na stavebné detaily. Náplň práce bude hľadanie optimálneho stavebno- konštrukčného riešenia stavieb, a vytvárať projektovú dokumentáciu na všetky stupne, teda DUR, PSP, ako aj realizačné projekty. Práca bude na zaujímavých, čoraz väčších projektoch, hlavne komerčného zamerania, ako sídla firiem, predajné showroomy, objekty občianskej vybavenosti a bytové domy.

Práca v centre mesta, práca s najnovšími technológiami, neustále budovanie osobných zručností, osobný rozvoj, prispôsobivá pracovná doba, možnosť pracovať cez teamwork aj na diaľku, zaujímavé finančné ohodnotenie podľa odpracovaných projektov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

ArchiCAD - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Flexibilita, ochota učiť sa nové veci, zodpovednosť

Architektonická a projekčná kancelária

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3204612  Megjelentetés dátuma: 3.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800-2500