Embedded Software Engineer

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta, Piešťany
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacPodľa skúsenosti kandidáta od 1 800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj embedded softvéru v C, C++ pre IoT aplikácie.
• Vytváranie softvérových knižníc a dokumentácie pre konkrétne loT vývojové kity.
• Úzka spolupráca s HW tímom pri vývoji hardvéru (digitálne rozhrania, čítanie schém).
• Programovanie mikrokontrolérov ARM na operačných systémoch mbedOS, FreeRTOS.
• Integrácia týchto knižníc do CMSIS archívu pripojiteľného do vývojových prostredí ako Eclipse, IAR.
• Práca s kolaboračnými nástrojmi Atlassian (Bitbucket, Confluence, Jira).
• Práca s Cloud platformami (AWS, MS Azure).
• Definícia testov a testovacieho setupu pre špecifické aplikácie a systémové riešenia.
• Poskytovanie interných/externých tréningov pre konkrétne produkty/aplikácie.
• Podpora a vytváranie aplikačných poznámok a kompletnej technickej dokumentácie, prezentácií k produktom.

• Flexibilná pracovná doba, Home office
• Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy
• Ročný korporátny bonus vyplatený na základe výsledkov spoločnosti
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca
• Teambuildingové a iné firemné akcie
• Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie
• Dni voľna navyše – Bridge day
• Sick days a príspevok pri práceneschopnosti
• Príspevok na III. dôchodkový pilier
• Pravidelné prehodnotenie platu
• Práca v dynamickom, novovytvorenom tíme v medzinárodnom prostredí plnom výziev
• Možnosť využívať jedáleň alebo elektronické stravné lístky
• Fitness a relax zóna v priestoroch spoločnosti
• Športové aktivity u zmluvných partnerov

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na dole uvedenú adresu. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem, ale budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• Prax v odbore 3-5 rokov.
• Vývoj softwéru v jazykoch C, C++, objektovo orientované programovanie.
• Vytváranie knižníc (drivers) pre špecifické produkty a aplikácie.
• Znalosť GNU tool chain, ARM mbedOS, GIT, XML, CMSIS - výhodou
• Anglický jazyk – aktívne slovom a písmom.
• Znalosť MS Office applications, Outlook, Internet Explorer.

onsemi is a leading provider of power efficient semiconductor solutions to customers in the power supply, automotive, communications, computer, consumer, medical, wireless, mobile phone, industrial and aerospace markets.

While the company’s corporate headquarters are located in Arizona, U.S., it operates a worldwide network of manufacturing facilities, sales offices and design centers in key markets throughout North America, the Asia Pacific regions, the Middle East and Europe.

onsemi promotes a mutually rewarding partnership that creates a customer-oriented organization, encourages innovation and teamwork, and rewards achievement. If you are looking for challenges, quality, freedom and empowerment join us today.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Poliakova
Tel.: +421905646437
E-mail: poslať životopis
ID: 3959228  Megjelentetés dátuma: 1.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac