Inžinier zákazníckej kvality

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta, Piešťany
Druh pracovného pomeru
teljes munkaidő
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacPodľa skúsenosti kandidáta od 1 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ON Semiconductor Slovakia hľadá do svojho Európskeho tímu kandidáta na oddelenie Customer Quality. Na tejto technickej pozícii budete koordinovať kvalifikáciu nových produktov u zákazníka a zmenové konania so zákazníkmi, riadiť aktivity zamerané na predkladanie príslušnej dokumentácie (PPAP, zákaznícke špecifikácie, kvalifikačné dáta) a spravovať zákaznícky portál. Taktiež budete iniciovať aktivity na zlepšovanie procesov so zákazníkmi v oblasti kvality.
Ako Inžinier zákazníckej kvality kooperujete s členmi tímu v rôznych krajinách a zároveň spolupracujete s inými oddeleniami v rámci spoločnosti napr. oddelenie vývoja, plánovania, technickej podpory. Denne komunikujete aj s našimi externými zákazníkmi.

• Flexibilná pracovná doba, Home office;
• Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy;
• Ročný korporátny bonus vyplatený na základe výsledkov spoločnosti;
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca;
• Teambuildingové a iné firemné akcie;
• Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie;
• Dni voľna navyše – Bridge day;
• Sick days a príspevok pri práceneschopnosti;
• Príspevok na III. dôchodkový pilier;
• Pravidelné prehodnotenie platu;
• Práca v dynamickom, novovytvorenom tíme v medzinárodnom prostredí plnom výziev;
• Možnosť využívať jedáleň alebo elektronické stravné lístky;
• Fitness a relax zóna v priestoroch spoločnosti;
• Športové aktivity u zmluvných partnerov.

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na dole uvedenú adresu. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem, ale budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Igen

• Elektrotechnické vzdelanie.
• Prax 5 rokov.
• Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom).
• Silné komunikačné, vyjednávacie a organizačné schopnosti sú podmienkou.
• Počítačové zručnosti na užívateľskej úrovni (Outlook, Excel, Word, Adobe Acrobat).

Len pár milimetrov stačí našim polovodičovým súčiastkam na to, aby menili svet k lepšiemu. Sú ukryté v každej jednej domácnosti, lietajú vo vesmíre, a pravdepodobne sú aj v zariadení, na ktorom čítate túto ponuku. Na Slovensku pôsobíme v Bratislave, Piešťanoch a Žiline. V Bratislave máme jedinečné vývojové centrum, kde navrhujeme polovodičové súčiastky pre renomované automobilky, zdokonaľujeme softvéry a cloudové riešenia.
V modernom centre zákazníckych služieb v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu. Tím v Žiline pôsobí priamo z univerzitnej pôdy, kde sa naši aplikační inžinieri navrhujú inovatívne blokové aplikačné riešenia využívajúce najnovšie súčiastky firmy.

Tento rok nás spoločnosť Profesia nominovala medzi 25 najatraktívnejších zamestnávateľov na Slovensku v kategórii Centrá zdieľaných služieb. Umožňuje nám to prostredníctvom ankety zabojovať o prestížne ocenenie Najzamestnávateľ 2020. Zapojte sa aj vy do ankety a vyjadrite svoj názor! Link na anketu nájdete tu: http://www.najzamestnavatel.sk/spolocnost/on-semiconductor-slovakia-a-s/.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vrbovská cesta 102
92101 Piešťany
ID: 3950121  Megjelentetés dátuma: 1.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac