Získaj u nás praktické skúsenosti počas štúdia na oddelení logistiky, ponúkame dlhodobú brigádu pre študentov VŠ

Čerpacie stanice OMV Slovensko

Miesto práce
Einsteinova 25, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podpora logistického tímu v mesačných správach
- Tvorba správ o dodávkach a stave na čerpacích staniciach
- Práca v systéme SAP
- Ad hoc výpočty a analýzy
- Práca v MS Exceli

- Práca v mladom, dynamickom tíme
- Stabilná medzinárodná spoločnosť
- Výborná príležitosť získať pracovné skúsenosti už počas štúdia
- Individuálne zaškolenie
- Príjemné pracovné prostredie
- Motivujúce finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- Študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa
- Ochota pracovať 20 h týždenne aj počas letných prázdnin
- Ochota a flexibilita
- Zmysel pre detail a presnosť
- Zodpovednosť a chuť sa učiť
- Ovládanie MS Excel na minimálne stredne-pokročilej úrovni
- Prípadne záujem o logistiku
- Analytické zručnosti

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. OMV Slovensko sídli v Bratislave, priamo zamestnáva 171 ľudí a prostredníctvom svojej siete 105 čerpacích staníc vytvorila vyše 1000 pracovných miest.

Čerpacie stanice OMV sú multifunkčnými centrami služieb, na ktorých majú zákazníci k dispozícii kvalitné palivá, možnosti umytia vozidla ako aj rôzne doplnkové služby. V ponuke zákazníci nájdu aj ľahké jedlá, rôzne občerstvenie a čerstvo pripravovanú kávu a bagety.

OMV sa neustále prispôsobuje vývoju trhu a trendom, čoho dôkazom sú aj posledné inovácie - nový koncept predajní VIVA BILLA, kde zákazníci nájdu aj čerstvé potraviny a rozvoj elektromobility pod vlastnou značkou eMotion.

Viac informácií nájdete na www.omv.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Kontakt

Kontaktná osoba: Krisztina Ollé
E-mail: poslať životopis
ID: 4078894  Megjelentetés dátuma: 11.5.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.