Pracovníčka čerpacej stanice

Čerpacie stanice OMV Slovensko

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.01.2019
624 € + príplatky za prácu v noci, vo sviatok, v soboty a nedele podľa zákona (od 1.1.2019)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj tovaru a služieb čerpacej stanice, práca s registračnou pokladnicou, komunikácia so zákazníkom, vykladanie a dokladanie tovaru, čistiace a upratovacie práce

- nonstop prevádzka, 12-hodinové pracovné zmeny ( 2 x denná, 2 x nočná a 4 dni voľna)
- príplatky za prácu v noci, vo sviatok a za prácu v soboty a nedele
- stravné lístky formou gastrokarty
- odmeny za aktívny predaj
- benefity za prácu pre spol. OMV Slovensko s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod

- komunikatívnosť, pracovitosť, zodpovednosť, chuť pracovať s ľuďmi, príjemné vystupovanie
- hygienické minimum, zdravotný preukaz
- ochota pracovať v kolektíve, prispôsobivosť

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. OMV Slovensko sídli v Bratislave, priamo zamestnáva 171 ľudí a prostredníctvom svojej siete 105 čerpacích staníc vytvorila vyše 1000 pracovných miest.

Čerpacie stanice OMV sú multifunkčnými centrami služieb, na ktorých majú zákazníci k dispozícii kvalitné palivá, možnosti umytia vozidla ako aj rôzne doplnkové služby. V ponuke zákazníci nájdu aj ľahké jedlá, rôzne občerstvenie a čerstvo pripravovanú kávu a bagety.

OMV sa neustále prispôsobuje vývoju trhu a trendom, čoho dôkazom sú aj posledné inovácie - nový koncept predajní VIVA BILLA, kde zákazníci nájdu aj čerstvé potraviny a rozvoj elektromobility pod vlastnou značkou eMotion.

Viac informácií nájdete na www.omv.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Kontakt

ID: 3395316  Megjelentetés dátuma: 29.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 624 € + príplatky za prácu v noci, vo sviatok, v soboty a nedele podľa zákona (od 1.1.2019)