Predavač pokladník

Čerpacie stanice OMV Slovensko

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov
- predaj tovaru
- práca s registračnou pokladňou
- dokladanie tovaru

- mesačne odmeny a bonusy
- každoročné zvyšovanie mzdy
- finančný príspevok na stravu
- skvelý pracovný kolektív
- bezpečná a fyzicky nenáročná práca vhodná aj pre ženy
- vek nerozhoduje
- stále zamestnanie s garantovaným príjmom
- odmeny z aktívneho predaja
- finančná odmena pri pracovnom výročí
- iné denné a mesačné benefity práce pre spoločnosť OMV (denne veľké espresso zdarma, umytie vozidla zdarma, prémiové palivo MaxxMotion za cenu normálneho paliva, 2 x ročne 1000 vernostných bodov S&D , vianočné/koncoročné odmeny)
- pracovná doba 2x 6:00-18:00 a 2x 18:00-6:00 následne 4 dni voľna
- pri čerpaní 4 dňovej dovolenky je pracovné voľno pre zamestnanca v trvaní 12 dní
- na pracovisku sú počas pracovnej smeny vždy 2 až 4 zamestnanci
- dobrá dostupnosť na pracovisko

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- bezúhonnosť
- pozitívny prístup k práci
- dobré komunikačné shopnosti
- zodpovednosť

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. OMV Slovensko sídli v Bratislave, priamo zamestnáva 171 ľudí a prostredníctvom svojej siete 105 čerpacích staníc vytvorila vyše 1000 pracovných miest.

Čerpacie stanice OMV sú multifunkčnými centrami služieb, na ktorých majú zákazníci k dispozícii kvalitné palivá, možnosti umytia vozidla ako aj rôzne doplnkové služby. V ponuke zákazníci nájdu aj ľahké jedlá, rôzne občerstvenie a čerstvo pripravovanú kávu a bagety.

OMV sa neustále prispôsobuje vývoju trhu a trendom, čoho dôkazom sú aj posledné inovácie - nový koncept predajní VIVA BILLA, kde zákazníci nájdu aj čerstvé potraviny a rozvoj elektromobility pod vlastnou značkou eMotion.

Viac informácií nájdete na www.omv.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

V prípade záujmu je potrebné poslať životopis na [email protected] prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Za porozumenie Ďakujeme

Kontakt

ID: 2800208  Megjelentetés dátuma: 4.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac