Predstavenie spoločnosti

OMV je popredný ropný a plynárenský koncern v strednej Európe a má viac než 3 800 čerpacích staníc v 10 krajinách tohto regiónu. Čerpacie stanice OMV však ponúkajú viac než len pohonné hmoty, sú to multifunkčné strediská služieb. Základné hodnoty popredného ropného a plynárenského koncernu v strednej Európe vyjadrené termínmi ako mobilný, úspešný, európsky, sú tu pre mňa, sú dôvodom poskytovania najlepšieho servisu.

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. S centrálou v Bratislave a 92 (90 OMV a 2 Avanti) čerpacími stanicami po celej krajine má spoločnosť OMV Slovensko 18% podiel na trhu.

Čerpacie stanice OMV sú multifunkčné centrá služieb a slúžia ako čerpacie stanice pre ľudí a vozidlá. To, čo nás poháňa je túžba našich zákazníkov po mobilite. Ponúkame im vysoko kvalitné produkty a služby orientované na budúcnosť.

Od OMV MaxxMotion Peformance Fuels cez OMV TOP WASH až po kávu VIVA Cafe vo FAIRTADE kvalite a zdravé a čerstvé VIVA sendviče. Od integrovanej balíkovej poštovej služby cez bankomaty až po WiFi zadarmo na stále viac čerpacích staniciach OMV.

Naším cieľom je každodenne našim zákazníkom pripravovať pridanú hodnotu a jedinečné momenty, ktoré si môžu vychutnať. Chceme našim zákazníkom ponúknuť produkty orientované na budúcnosť a služby najvyššej kvality - a popritom sa podľa sloganu

"We Care More"

vždy a všade sa snažiť prekonávať očakávania zákazníkov.

OMV Slovensko zamestnáva priamo 177 ľudí a 1000 pracovných miest vytvorila prostredníctvom siete čerpacích staníc.

Voľné pracovné pozície

 1. Obsluha čerpacej stanice OMV Dolná Streda   új ablakban kinyitni
  5.3.2021, OMV Slovensko, s.r.o.
  Dolná Streda
 2. Obsluha ČS   új ablakban kinyitni
  4.3.2021, OMV Slovensko, s.r.o.
  Martin-Záturčie
 3. Predavač, pokladník   új ablakban kinyitni
  28.2.2021, OMV Slovensko, s.r.o.
  OMV, Pri seči, Petržalka
 4. Obsluha čerpacej stanice v Trenčíne   új ablakban kinyitni
  26.2.2021, OMV Slovensko, s.r.o.
  Električná, Trenčín
 5. Staň sa súčasťou OMV Slovensko a získaj u nás praktické skúsenosti počas štúdia na Procurement oddelení. Ponúkame dlhodobú brigádu.   új ablakban kinyitni
  18.2.2021, OMV Slovensko, s.r.o.
  Einsteinova 25, Petržalka
 6. Obsluha ČS   új ablakban kinyitni
  15.2.2021, OMV Slovensko, s.r.o.
  Hlohovec