Senior Sales manager s nemeckým jazykom

OMS, a.s.

Miesto práce
Dojč
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OMS, a. s., najväčší výrobca svietidiel a poskytovateľ svetelných riešení v strednej a východnej Európe hľadá skúseného kandidáta na pozíciu Senior Sales manager s nemeckým jazykom.

- Starostlivosť o zverených klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na pridelenom trhu, vytváranie partnerskej siete a práca na projektoch, sledovanie priebehu objednávok a termínov plnenia
- Identifikácia potenciálnych strategických zákazníkov a presadzovanie riešení spoločnosti
- Aktívna osobná a telefonická komunikácia s klientami za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.
- Prezentácia portfólia produktov a služieb, vypracovávanie podkladov a cenových ponúk.
- Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie.
- Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
- Monitorovanie trhu, spolupráca s marketingovým oddelením.
- Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných cieľov
- Silný obchodný duch, dotiahnutie obchodných prípadov od návrhu cenovej ponuky až po úspešnú realizáciu, tímová spolupráca

- práca pre unikátnu medzinárodne pôsobiacu projektovú platformu
- profesijný a osobný rast a možnosť sebarealizácie
- možnosti ďalšieho vzdelávania (odborné školenia)
- zvýhodnené stravovanie priamo v sídle spoločnosti
- športové a kultúrno-spoločenské aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť ďalších jazykov výhodou (Francúzsky, Ruský a iné...)
- Orientácia na výsledky
- Flexibilita
- Prozákaznícka orientácia
- Tímovosť
- Pro aktivita
- Prax vo výrobnom podniku výhodou

OMS, a.s. je už niekoľko rokov najväčším výrobcom svietidiel v strednej a východnej Európe, ktorá je zameraná na produkciu svietidiel pre interiér a exteriér. Je jedným z lídrov v najnovších trendoch osvetlenia, kvalite osvetlenia, v LED technológiách a v prinášaní inovácií v lightingu.
Vďaka technológiám, posilneniu výskumu a vývoja, je dnes silne zákaznícky orientovaná so širokým produktovým portfóliom pre všetky skupiny zákazníkov. Základnou filozofiou pre OMS je prozákaznícka orientácia, schopnosť produkovať kvalitné výrobky za zákaznícky atraktívne ceny pri najkratších možných dodacích lehotách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 660416  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 €