Vodoinštalatér

OMS, a.s.

Miesto práce
Dojč
Termín nástupu
1.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 890,- EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základné zodpovednosti na tejto pozícii:

- Bežná údržba a oprava vodovodov, vodovodných batérií, rozvodných potrubí.
- Riešenie havarijných stavov uvedených zariadení.
- Čistenie, pretláčanie kanalizačných potrubí technikou k tomu určenou.
- Zabezpečenie drobných údržbárskych prác.
- Na základe nariadenia vedúceho oddelenia alebo tímlídra spolupráca pri sťahovaní nábytkov, prerábok kancelárií, údržby zelene a komunikácií.
- Zodpovednosť za kotolne v rámci spoločnosti.

Zvýhodnené závodné stravovanie priamo v sídle spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

OMS, a.s. je už niekoľko rokov najväčším výrobcom svietidiel v strednej a východnej Európe, ktorá je zameraná na produkciu svietidiel pre interiér a exteriér. Je jedným z lídrov v najnovších trendoch osvetlenia, kvalite osvetlenia, v LED technológiách a v prinášaní inovácií v lightingu.
Vďaka technológiám, posilneniu výskumu a vývoja, je dnes silne zákaznícky orientovaná so širokým produktovým portfóliom pre všetky skupiny zákazníkov. Základnou filozofiou pre OMS je prozákaznícka orientácia, schopnosť produkovať kvalitné výrobky za zákaznícky atraktívne ceny pri najkratších možných dodacích lehotách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3693112  Megjelentetés dátuma: 23.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 890,- EUR brutto