Account Manager pre nemecký trh

OMS, a.s.

Miesto práce
419, 906 02 Dojč, okres Senica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť OMS - najväčší výrobca a poskytovateľ svietidiel a svetelných riešení v strednej a východnej Európe - hľadá nemecky hovoriaceho kandidáta s obchodnickými skúsenosťami a chuťou spravovať si vlastné portfólio nemecky hovoriacich klientov.

Vašou náplňou práce by bolo :

• Komunikácia s portfóliom pridelených klientov z nemecky hovoriacich krajín.
• Tvorba obchodnej stratégie na určenom trhu, analýza trhu, tvorba mapy trhu.
• Pravidelné informovanie klientov o nových produktoch zavedených do sériovej výroby, o technických parametroch a možných modifikáciách výrobku.
• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v nemecky hovoriacich krajinách.
• Nastavovanie a vyjednávanie obchodných podmienok pre svoj trh v oblasti logistiky, splatnosti, spôsobu platby a iné.
• Tvorba a aktualizácia cenníkov.
• Technická podpora, zodpovednosť za platobnú disciplínu jednotlivých klientov.
• Komunikácia s R&D centrom pri modifikáciach a úpravách produktov.
• Analýza a sledovanie konkurecncie.
• Práca a aktualizácia údajov v SAP.

- práca v dynamickej a inovatívnej spoločnosti
- profesijný a osobný rast, možnosť sebarealizácie
- práca na medzinárodných projektoch a využívanie nemeckého jazyka na dennej báze
- zaujímavý bonusový systém
- zvýhodnené závodné stravovanie priamo v sídle spoločnosti
- športové a kultúrne aktivity

Práca je vykonávaná predovšetkým z office, cestovanie je občasné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- SŠ/VŠ vzdelanie
- nemecký jazyk na pokročilej komunikatívnej úrovni
- skúsenosti na obdobnej pozícii (obchodník, Business Development Manager, Sales Representative)
- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- asertivita
- samostatný a zodpovedný prístup

OMS, a.s. je už niekoľko rokov najväčším výrobcom svietidiel v strednej a východnej Európe, ktorá je zameraná na produkciu svietidiel pre interiér a exteriér. Je jedným z lídrov v najnovších trendoch osvetlenia, kvalite osvetlenia, v LED technológiách a v prinášaní inovácií v lightingu.
Vďaka technológiám, posilneniu výskumu a vývoja, je dnes silne zákaznícky orientovaná so širokým produktovým portfóliom pre všetky skupiny zákazníkov. Základnou filozofiou pre OMS je prozákaznícka orientácia, schopnosť produkovať kvalitné výrobky za zákaznícky atraktívne ceny pri najkratších možných dodacích lehotách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2761211  Megjelentetés dátuma: 2.5.2017