Junior nákupca

OMS, a.s.

Miesto práce
419, 906 02 Dojč, okres Senica
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť OMS – najväčší výrobca svietidiel a poskytovateľ svetelných riešení v strednej a východnej Európe - hľadá nového člena tímu nákupcov so znalosťou angličtiny a chuťou učiť sa nové veci. Veľkou výhodou sú skúsenosti v oblasti nákupu. Na danej pozícii je možný kariérny postup s možnosťou zodpovedať za vlastné portfólio dodávateľov.

Vašou náplňou práce by bolo:
• Poskytovanie administratívnej podpory celému oddeleniu nákupu.
• Zodpovednosť za správu artiklov v systéme, zadávanie a aktualizácia cien, kontrolu skladových zásob a ich stavov, očisťovanie sortimentu.
• Vypracovávanie a vystavovanie objednávok, nahrávanie objednávok, sledovanie stavu objednávky a termínov dodávky, kontrola správnosti došlých faktúr a sledovanie splatností faktúr, dohadovanie dodacích termínov, operatívna komunikácia s dodávateľmi, aktualizácia dodacích termínov jednotlivých objednávok, prípadne zostatkových artiklov, vymazávanie zostatkov zo systému.
• Sledovanie správnosti dodávok po materiálovej a cenovej stránke, sledovanie priebehu reklamácií.
• Spolupráca pri vybavovaní reklamácií došlého tovaru (fotodokumentácia, protokoly a pod.).
• Informovanie úseku plánovania o dodacích termínoch, ich prípadných zmenách, spracovávanie štatistík predaja a nákupu.

• Práca pre lídra na trhu v oblasti vývoja a výroby svietidiel
• Možnosť kariérneho rastu
• Zvýhodnené stravovanie priamo v sídle spoločnosti
• Vstup do fitness centra, sauny, na futbalové zápasy
• Kultúrno- spoločenské aktivity
• Vianočné poukážky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ/VS vzdelanie
- anglický jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- skúsenosti s operatívnym alebo strategickým nákupom veľkou výhodou
- dobré komunikačné schopnosti
- MS Office: pokročilý
- aktívny a zodpovedný prístup
- precíznosť

OMS, a.s. je už niekoľko rokov najväčším výrobcom svietidiel v strednej a východnej Európe, ktorá je zameraná na produkciu svietidiel pre interiér a exteriér. Je jedným z lídrov v najnovších trendoch osvetlenia, kvalite osvetlenia, v LED technológiách a v prinášaní inovácií v lightingu.
Vďaka technológiám, posilneniu výskumu a vývoja, je dnes silne zákaznícky orientovaná so širokým produktovým portfóliom pre všetky skupiny zákazníkov. Základnou filozofiou pre OMS je prozákaznícka orientácia, schopnosť produkovať kvalitné výrobky za zákaznícky atraktívne ceny pri najkratších možných dodacích lehotách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2731889  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou