Lighting Designer so znalosťou Dialux

OMS, a.s.

Miesto práce
Senica, Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť OMS – najväčší výrobca svietidiel v strednej a východnej Európe – posiluje oddelenie lighting designu a hľadá vhodného kandidáta na pozíciu Lighting Designer. Ak ste študovali elektrotechniku, hovorí Vám niečo Dialux a chceli by ste pracovať pre lídra v oblasti svetelného priemyslu, budeme radi, ak sa stanente súčasťou nášho tímu.

Vašou náplňou práce:
- Špecifikácia svetelných produktov v rámci jednotlivých projektov.
- Vypracovávanie svetelno-technických návrhov a kalkulácií v Dialux, zakreslovanie riešenia do DWG.
- Vypracovanie projektov týkajúcich sa energetickej hospodárnosti budov.
- Svetelnotechnické merania intenzity a jasu, audity osvetlovacích sústav.
- Participácia pri zabezpečovaní zákazníckej a obchodnej podpory (svetelné zdroje, predradné prístroje, svietidlá).

- Práca v dynamickej a inovatívnej spoločnosti
- Profesijný a osobný rast a možnosť sebarealizácie
- Možnosti ďalšieho vzdelávania (odborné školenia, jazykové kurzy)
- Zvýhodnené závodné stravovanie priamo v sídle spoločnosti
- Športové a kultúrne aktivity
- Vianočné poukážky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ elektrotechnického zamerania
- znalosť Dialux
- § 21 elektrotechnická spôsobilosť
- mierne pokročilá znalosť angličtiny alebo nemčiny
- orientácia na výsledok: schopnosť dosiahnuť ciele v danom čase
- tímová práca

OMS, a.s. je už niekoľko rokov najväčším výrobcom svietidiel v strednej a východnej Európe, ktorá je zameraná na produkciu svietidiel pre interiér a exteriér. Je jedným z lídrov v najnovších trendoch osvetlenia, kvalite osvetlenia, v LED technológiách a v prinášaní inovácií v lightingu.
Vďaka technológiám, posilneniu výskumu a vývoja, je dnes silne zákaznícky orientovaná so širokým produktovým portfóliom pre všetky skupiny zákazníkov. Základnou filozofiou pre OMS je prozákaznícka orientácia, schopnosť produkovať kvalitné výrobky za zákaznícky atraktívne ceny pri najkratších možných dodacích lehotách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2544862  Megjelentetés dátuma: 4.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou