Pracovník personálnej administratívy

OMNITRADE, a.s.

Miesto práce
Hotel Boboty, Terchová-Vrátna
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje osobné spisy nových pracovníkov- ich evidenciu, prihlášky, odhlášky
• Zabezpečuje sumarizáciu podkladov pre výplaty zamestnancov
• Vybavuje agendu súvisiacu s prijímaním, preraďovaním pracovníkov, zmenou pracovného pomeru s ukončením pracovného pomeru.
• Podľa vopred pripravených vzorov pripravuje pracovné zmluvy, dodatky k pracovným zmluvám, dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru a podľa potreby ich aktualizuje.
• Zodpovedá za podklady na spracovanie miezd, vrátane zrážok, zamestnaneckej stravy a stravných lístkov
• Zabezpečuje podklady na spracovanie ročného zúčtovania preddavkov na daň zo závislej činnosti podľa platnej legislatívy,
• V prípade potreby – výpomoc so základnou administratívou na účtovnom oddelení

- zamestnanecké zľavy skipasy a ostatné ponúkané služby
- možnosť ubytovania a stravy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

KROS Olymp - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť a zodpovednosť, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, časová fexibilita, ochota pracovať nad rámec bežných povinností, príjemný vzhľad a vystupovanie, vysoká profesionalita

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá prevádzkuje lyžiarske stredisko, ubytovacie a stravovacie zariadenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4177830  Megjelentetés dátuma: 3.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac