Hľadá sa recepčný/čná

OMNITRADE, a.s.

Miesto práce
Terchová
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za dodržiavanie zákonov a noriem ( denné uzávierky, práca s elektronickou registračnou pokladňou a pod.)
• Zodpovedá za štatistiku (mesačné štatistické výkazy) ako aj celkovú databázu hostí
• Zodpovedá za správne nastavenie zúčtovania s hosťami ( hotelového softvéru HORES )
• V prípade nutnosti rieši v spolupráci s vedením hotela prípadné sťažnosti hostí
• Reportuje a poskytuje zásadné informácie pre manažérske rozhodovanie riaditeľovi hotela, prípadne predstavenstvu spoločnosti
• Pripravuje podklady k fakturácii
• Vytvára zálohové faktúry, ich kontrolu zabezpečuje s hlavnou ekonómkou hotela.
• Uvádza návštevy a poskytuje komplexné informácie hosťom
• Dozerá na rezervovanie, vybavuje ho pre jednotlivcov a pre skupiny
• Zabezpečuje, aby rezervovanie bolo vybavené k spokojnosti hostí
• Je zodpovedná za správne podávanie informácií, správ a záznamov o voľných hosťovských izbách a o ich pripravenosti na ubytovanie.
• Kontroluje evidenciu tržieb za ubytovanie a ostatné služby, aby zúčtovanie s hosťami bolo včas a správne pripravené
• Kontroluje voľné a uzatvorené (blokované) dátumy pre ubytovacie služby.
• Ovláda prácu s počítačom a program pre rezervovanie, ktorý využíva vo svojej práci.
• Vynakladá maximálne úsilie pri zabezpečení plánovanej obsadenosti hotela,
• reprezentuje a zastupuje záujmy spoločnosti

poskytovanie ubytovania v prípade potreby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá prevádzkuje lyžiarske stredisko, ubytovacie a stravovacie zariadenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3565596  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac