Obchodník telom aj dušou

OMES spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
04/2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ Odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Akvizícia zákazníkov zo sektoru HoReCa, spoločného stravovania
- Akvizícia zákazníkov zo sektoru profesionálneho prania (práčovne pre nemocnice, hotely, CSS, kaderníctva...)
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- Príprava cenových ponúk.
- Plnenie a tvorba obchodného plánu.
- Budovanie obchodnej značky podľa koncepcie a filozofie firmy.
- Tvorba produktových zložení a ich prezentácia.
- Príprava marketingových podkladov.
- Príprava prezentácií a výstav.
- Práca v ERP systéme ONIX.

- Osobné ohodnotenie k hrubej mzde na základe predaja a skúsenosti
- Profesionálny rast, školenia.
- MT, Notebook, automobil.
- Flexibilná pracovná doba.
- Sloboda myslenia.

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu s fotografiou e-mailom. K životopisu prosíme pripojiť odporúčania alebo referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, cestovný ruch, horeca, kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
OMEGA - Základy
Fakturácia - Základy
AutoCAD - Základy
KROS ONIX - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

* Dobrá znalosť HORECA prevádzok
* Extrovert so schopnosťou nadväzovania kontaktov s rôznymi typmi osobností
* Výborné obchodnícke, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
* Samostatnosť, flexibilitu, zodpovednosť

* PRAX min. 3 roky v odbore predaja non-food produktov [gastrotechniky] pre segment HoReCa alebo priemyselneho prania je podmienkou!

* Organizovanie a plánovanie práce

* Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
* Operatívne a kritické myslenie

Naším poslaním je dlhodobo, kvalitne a za prijateľnú cenu poskytovať zákazníkom produkty a služby z odvetvia gastrotechniky a priemyselného prania, ktoré majú pridanú hodnotu. Každý krájač zeleniny, či konvektomat alebo priemyselnú práčku máme starostlivo odskúšanú. Každá výrobná značka a 30 rokov partnerstiev s dodávateľmi je našou overenou garanciou kvality a stability. Predajom sa naša spolupráca nekončí, ale začína!
Budeme radi, ak s nami budete stabilne kráčať vpred a rásť ďalšie desiatky rokov! www.omes.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3950892  Megjelentetés dátuma: 6.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac