OLIVIA SHOES | Office manažérka pre slovenský fashion brand

OLIVIA SHOES, s. r. o.

Miesto práce
OLIVIA SHOES, s.r.o., Dolnozoborská, Nitra-Zobor
Termín nástupu
možný ihneď
1 000 EUR/mesiac+ 200 € variabilná zložka na základe vopred dohodnutých podmienok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou zodpovednosťou, ako office manažérky, bude starostlivosť o zákazníkov internetového obchodu a správa administratívnej agendy. Využiješ svoju precíznosť na to, aby si zabezpečila, že každý zákazník obdrží včas svoj balíček s topánkami. Využiješ svoj priateľský prístup pri dennej komunikácií s klientmi, pretože tí nakupujú v OLIVIA SHOES pravidelne a často sa z nich stávajú naši priatelia. Súčasťou agendy je administratíva v podobe vybavovania objednávok, fakturácie a výdaju tovaru. V období spustenia novej kolekcie bude súčasťou tvojej práce nahadzovanie produktov do systému internetového obchodu. Do všetkého ťa však zaučíme.
Pracovný čas budeš mať vyladený - časť dennej agendy tvorí administratívna práca a druhá časť je práca s marketingovými kanálmi. S prehľadom to však zvládaš v pracovnej dobe od 8:00 do 16:30.

Budeš menežovať sociálne siete pre brand OLIVIA SHOES. Tvojou úlohou bude spolu s teamom vymýšľať nové nápady pre komunikáciu brandu a na dennej báze byť v spojení s komunitou prostredníctvom Instagram a Facebook stories, ktoré spolu s teamom vytvárate. Tvojím cieľom bude zväčšovať komunitu ľudí, ktorí sledujú značku OLIVIA SHOES a používajú jej výrobky.

- správa online objednávok internetového obchodu
- komunikácia so zákazníkmi (telefonická a emailová)
- fakturácia a výdaj tovaru
- editovanie produktov v systéme internetového obchodu
- teamové vytváranie kreatívneho obsahu pre sociálne siete
- uverejňovanie príspevkov a stories na dennej báze
- vyhľadávanie nových nápadov a ich aplikovanie pre komunikáciu brandu
- koordinácia influencerov brandu v rámci slovenského trhu
- komunikovanie tvojich názorov a nápadov pre nové modely topánok
- sledovanie trendov v móde

Tvoj plat je tvorený z pevnej zložky – 1000 € brutto + 200 € variabilná zložka na základe vopred dohodnutých podmienok.

Benefity:

- pracuješ v kolektíve mladých ľudí, v dynamickej slovenskej firme
- vytváraš si vzťahy so známymi influencermi a pravidelne s nimi komunikuješ
- obúvaš si ako prvá nové topánkové trendy
- vyberáš si pre seba topánky OLIVIA SHOES len za výrobné náklady
- ovplyvňuješ kolekciu OLIVIA SHOES a komunikuješ svoje nápady pre nové modely topánok
- pracuješ v pokojnej časti Nitry (Zobor), bez rannej dopravnej zápchy a s možnosťou bezproblémového parkovania na tvojom vyhradenom mieste

Životopis spolu s fotografiou môžeš poslať buď cez profesiu alebo priamo na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Fakturácia - Základy
Sociálne média - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Predchádzajúca prax v internetovom obchode výhodou

Ak zvažuješ túto pozíciu, prosím zohľadni tieto požiadavky:

Vzdelanie: Uprednostňujeme minimálne dokončené stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vyššie. Výhodou je štúdium marketingových alebo masmediálnych oborov, prípadne prax vo fashion oblasti, či v oblasti internetového predaja.

Zručnosti: Musíš vedieť excelentne a priateľsky komunikovať, mať bezchybný pravopis a príjemný hlasový prejav. Výhodou môžu byť skúsenosti s ekonomickým systémom Pohoda prípadne systémom pre správu objednávok – Prestashop. Prostredníctvom nich budeš spracovávať agendu internetových objednávok a komunikáciu so zákazníkmi.
Rovnako výhodu môže byť ovládanie niektorého z grafických editorov (napr. Photoshop), nakoľko vo fashion priemysle budeš často pracovať s vizuálnym obsahom hlavne pri kreatívnej marketingovej časti tvojej agendy.

Jazyky: Podmienkou je bezchybné ovládanie slovenského jazyka. Výhodou je ovládanie anglického jazyka kvôli komunikácii so zahraničnými partnermi.

OLIVIA SHOES, s.r.o je nitrianska spoločnosť, ktorá už vyše 20 rokov inšpiruje svojimi modelmi kožených topánok slovenský, český a maďarský trh. Našim cieľom je prebudiť v ženách záujem o módu a dosiahnuť, aby namiesto nudnej obuvi siahli po topánkach, vďaka ktorým ukážu svoj štýl. Po predaní stoviek-tisícov párov v troch krajinách dnes hľadáme nového člena teamu, ktorý nám pomôže rásť a bude mať v sebe vášeň pre módu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4056224  Megjelentetés dátuma: 4.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac