Si študent/študentka a chceš pracovať? Hľadáme šikovných brigádnikov na obsluhu čerpacej stanice Oliva OC Danubia, Rača, Rovinka

OLIVA group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,4 EUR/hod.príplatky podľa novely ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi, udržiavanie čistoty a starostlivosť o areál čerpacej stanice, odborná pomoc zákazníkom, aktívny predaj, práca s registračnou pokladnicou.

• Prácu vhodnú pre študentov počas prázdnin aj školského roka
• Prácu v príjemnom kolektíve
• Zázemie silnej slovenskej firmy
• Získanie cenných skúseností a praxe
• Možnosť uplatniť svoje skúsenosti, nápady a znalosti
• Školenia hradené zamestnávateľom

V prípade záujmu zašlite prosím Váš životopis na uvedenú emailovú adresu: [email protected], resp. nás kontaktujte na tel. čísle: +421 232 661 910 .

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

• Vek 18 rokov a viac
• ŠTUDENT
• Možnosť pracovať 12h zmeny aj počas týždňa
• Skúsenosti s prácou s hotovosťou
• Znalosť práce s PC
• Príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť
• Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
• Spoľahlivosť, zmysel pre poriadok a zodpovednosť, samostatnosť
• Odolnosť voči stereotypu, časová flexibilita
• Ochota učiť sa a získavať nové poznatky
• Čistý register trestov
• Dobrý zdravotný stav
• Matematická gramotnosť
• Manuálna zručnosť

Spoločnosť sa venuje výstavbe a prevádzkovaniu kompaktných čerpacích staníc na parkoviskách obchodných domov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3868455  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 4,4 EUR/hod.