Zubný Lekár

Oleksandr Kholodnyak s.r.o.

Miesto práce
Moyzesova 35, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
august-september
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 5 000 EUR/mesiac1500+odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zubného lekára/lekárku do moderne vybavenej zubnej ambulancie.

Veľmi dobré platové ohodnotenie.
Možnosť vzdelávať sa, možnoť rastu.
Príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zubná ambulancia Dental Atelier funguje od roku 2018. Jej zakladateľom je Oleksandr Kholodnyak PhD. - zubný lekár/implantológ dnes už s 13 ročnou praxou.

Služby kliniky sa pohybujú na úrovni prémiového stomatologického štandardu. Našimi pacientami sú aj osobnosti pôsobiace vo verejnej sfére, podnikatelia a majitelia firiem, úspešní manažéri, ale aj známi športovci.

Od roku 2018 sa klinika rozrástla z malej ambulancie na kliniku s piatimi ambulanciami v ktorej dnes pôsobí 13 zamestnancov. Nárast klientov našej kliniky sa medziročne zvyšuje až o 30 %, preto postupne hľadáme nových kolegov.

FB: https://www.facebook.com/dentalateliersk
Web: dentalatelier.sk
ID: 3652533  Megjelentetés dátuma: 16.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 500 - 5 000 EUR/mesiac1500+odmeny podľa výkonu