Kuchár Bratislava, Staré Mesto, 1.000€ nástupný bonus, ubytovanie

Old Town Service s. r. o.

Miesto práce
Ferienčíkova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
16.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900€ Netto, v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutej reštaurácie v Bratislave hľadáme kuchára alebo kuchárku s praxou a vášňou pre svoju profesiu.

Ponúkame:
• nástupný bonus 1.000€
• prácu v zabehnutej prevádzke s dlhoročnou tradíciou
• možnosť ubytovania priamo pri reštaurácii
• adekvátne ohodnotenie k skúsenostiam
• možnosť kariérneho rastu v rámci prevádzok po Bratislave
• ocenenie zodpovedného prístupu k práci

Úspešný kandidát je:
• zodpovedný a dochvíľny
• má rád svoju prácu a dbá na kvalitu uvarených jedál
• je proaktívny, nebojí sa pýtať a presadzovať názory, ktoré pomáhajú zvyšovať kvalitu
• pozitívne mysliaci človek, ktorý vidí pohár skôr poloplný ako poloprázdny

Pošlite nám svoj životopis a staňte sa súčasťou spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie.

•prácu v zabehnutej prevádzke s dlhoročnou tradíciou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Počet rokov praxe

2

Sme mladá, dynamická a úspešná spoločnosť, ktorá zamestnáva už viac ako 80 zamestnancov.

Neustálym zlepšovaním vytvárame nové pozície a kontinuálne sa rozrastáme. Naše podnikateľské záujmy sú v oblasti služieb a gastronómie. Považujeme sa za modernú firmu, ktorej hlavnou prioritou je poskytovať čo najlepší servis našim cteným zákazníkom.

Chápeme však, že iba spokojní zamestnanci dokážu poskytovať tie najlepšie služby. Snažíme sa tak našim zamestnancom vychádzať v ústrety najlepšie ako vieme. Práve preto u nás človek zamestnaním získa viac ako iba prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3441860  Megjelentetés dátuma: 6.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 900€ Netto, v závislosti od skúsenosti kandidáta