Kuchár v srdci Bratislavy, 1.000€ nástupný bonus!

Old Town Service s. r. o.

Miesto práce
Medená, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1000€ brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Srdcia (nielen) pivných gurmánov už čoskoro potešíme dvornou pivárňou slávneho Gambrinusu. SRDCOVKA Reduta, priamo v srdci Bratislavy, je súčasťou úspešného konceptu z Česka. Zákazníkom okrem iného ponúka možnosť nasať jedinečnú atmosféru pivovaru a ochutnať nepasterizovaný Gambrinus z tanku. Čapovať ho budeme ako prvý na Slovensku.

• nástupný bonus 1000,- €
• práca v tíme vedeným top šéfkuchárom v Bratislave
• možnosť nadštandardného finančného ohodnotenia
• príspevok na dôchodkové sporenie
• možnosť čerpania dovolenky
• exkluzívny priestor v centre Bratislavy
• jedinečný koncept
• možnosť kariérneho rastu
• vzdelávací program pre zamestnancov
• práca pre úspešnú firmu vo skvelom tíme
• referenčný program

Pošlite nám svoj životopis, staňte sa súčasťou výnimočného projektu a urobte krok vpred vo svojej doterajšej kariére.

Úspešní kuchári majú:

• pozitívny a zodpovedný prístup
• efektívnu komunikáciu a prácu s časom
• chuť učiť sa, profesionálne rásť a pomáhať kolegom
• min. 1 rok praxe ako kuchár
• vášeň pre svoju profesiu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Sme mladá, dynamická a úspešná spoločnosť, ktorá zamestnáva už viac ako 80 zamestnancov.

Neustálym zlepšovaním vytvárame nové pozície a kontinuálne sa rozrastáme. Naše podnikateľské záujmy sú v oblasti služieb a gastronómie. Považujeme sa za modernú firmu, ktorej hlavnou prioritou je poskytovať čo najlepší servis našim cteným zákazníkom.

Chápeme však, že iba spokojní zamestnanci dokážu poskytovať tie najlepšie služby. Snažíme sa tak našim zamestnancom vychádzať v ústrety najlepšie ako vieme. Práve preto u nás človek zamestnaním získa viac ako iba prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3402786  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1000€ brutto pri plnom úväzku.