Linux/Unix administrátor/ka serverů medior/senior OSTRAVA

OKIN BPS

Místo práce
Žilina
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 300 - 1 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímají Vás nové moderní technologie? Chtěli byste být součástí mezinárodního týmu? Pokud jste odpověděli ano alespoň na jednu z otázek, může být tato pozice vhodná právě pro Vás.

Co budete dělat?

  • řešit technické problémy a potíže na serverech,
  • instalovat a konfigurovat systémy a serverová řešení,
  • účastnit se týmových meetingů,
  • komunikovat s klienty a kolegy,
  • řešit přímou podporu klientů.

Co od Vás potřebujeme?

  • anglický jazyk alespoň na úrovni B2,
  • znalost platformy UNIX, administrace Red Hat Enterprise Linux popř. CentOS, Ubuntu nebo Solaris,
  • orientace v IT oblasti, praxe na podobné pozici alespoň 1 rok vítaná,
  • komunikační dovednosti.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • spolupráci s mezinárodními společnostmi a zajímavými zákazníky,
  • možnost integrace do světa telekomunikačních technologií, automatizace a digitalizace,
  • multikulturní prostředí na pracovišti, kolegy z celého světa a každodenní využití cizích jazyků,
  • komplexní zaškolení našimi mentory a podporu team leaderů,
  • profesní a osobní rozvoj, různé interní akademie s možností certifikací (CISCO, projektová, procesní, technická, jazyková), a další odborné vzdělávání (ITIL v4, aj.),
  • Sodexo karta, 25 dní dovolené, work-life balance a různé firemní akce.

Práce momentálně probíhá 100% z domova. Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte zaslat svůj životopis na uvedený email.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4001735  Megjelentetés dátuma: 19.11.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/měsíc