Manažér predajne OKAY Elektro - okres Lučenec, Veĺký Krtíš, 1000 až 3000 EUR

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Lučenec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:

- zodpovednosť za vedenie maloobchodnej predajne
- aktívny vlastný predaj tovaru a služieb
- sledovať, vyhodnocovať a zodpovedať za ekonomické ukazovatele predajne (plán obratov a plán výnosov)
- zodpovedať za vystavenie a správne ocenenie predávaného sortimentu
- školiť a motivovať svojich zamestnancov a zodpovedať za ich personálny rozvoj a výkon

- rozsiahle interné školiace programy
- práca v dynamickej expandujúcej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- motivačné súťaže pre Vás a Váš personál
- administratívne zázemie centrály našej spoločnosti
- stabilnú obchodnú spoluprácu
- samostatné podnikanie bez vstupného kapitálu, neplatíte licenčné poplatky

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list, prípadne fotografiu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM.
POSKYTNUTÉ ÚDAJE STAROSTLIVO POSÚDIME A SPRACUJEME V SÚLADE SO ZÁKONOM O OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV.
VZHĽADOM NA VEĽKÝ ZÁUJEM, ŽIAĽ, NIE JE MOŽNÉ ODPOVEDAŤ KAŽDÉMU KANDIDÁTOVI OSOBNE, PRETO BUDEME TELEFONICKY KONTAKTOVAŤ LEN UCHÁDZAČOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ POŽADOVANÉ KRITÉRIÁ NA DANÚ POZÍCIU.

Ak máte záujem o viac informácií, kliknite na http://kariera.okay.cz/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- časovú flexibilitu
- aktívny prístup
- pozitívne myslenie
- organizačné schopnosti
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3929261  Megjelentetés dátuma: 25.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac