Účtovník/Účtovníčka, miesto práce Bratislava Zlaté Piesky

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Krajná 86, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
02.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- budete zodpovedať za spracovávanie a evidenciu režijných faktúr a bankových výpisov
- evidencia a účtovanie dlhodobého a krátkodobéh majetku
- účtovanie štandardných účtovných prípadov podľa pokynov nadriadeného
- spracovávanie DPH
- príprava účtov k účtovnej závierke, účtovná závierka a inventarizácia pridelených analytických účtov

Ponúkame:
- stabilitu silnej a expandujúcej spoločnosti
- možnosť kariérneho a profesného rastu
- príjemné pracovné prostredie veľkej rodinnej spoločnosti
- spoločenské firemné akcie

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list, prípadne fotografiu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM.
POSKYTNUTÉ ÚDAJE STAROSTLIVO POSÚDIME A SPRACUJEME V SÚLADE SO ZÁKONOM O OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV.
VZHĹADOM NA VEĹKÝ ZÁUJEM, BOHUŽIAL, NIE JE MOŽNÉ ODPOVEDAŤ KAŽDÉMU KANDIDÁTOVI OSOBNE, PRETO BUDEME TELEFONICKY KONTAKTOVAŤ LEN UCHÁDZAČOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ POŽADOVANÉ KRITÉRIÁ NA DANÚ POZÍCIU.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
- SŠ príp. VŠ vzdelanie
- Vašou prednosťou je komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, dôslednosť a presnosť
- Máte záujem sa naďalej vzdelávať a odborne rásť v ekonomickej oblasti
- Práca s PC, MS Office - Excel, Word - aktívne
- Skúsenosti s prácou s účtovným software SAP - výhodou
- Prax so samostatným vedením účtovníctva min. 3 roky
- orientácia v daňových zákonoch

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3553810  Megjelentetés dátuma: 5.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 200 EUR